A co Bob?

Scénografie:

Leslie Dilley

Kostýmy:

Bernie Pollack

80% Náramná komedie, se skvělými výkony. Opravdu mohu jenom dopručit. K pokukání.(15.9.2011)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $63,707,829Tržby Celosvetovo $-Bill Murray vs Richard Dreyfuss, asi takto by som to v rýchlosti zhodnotil. Neviem či by som to zrovna označil ako komédiu alebo skôr takú drámu s prvkami komédie, lebo to vypätie na tvári Richarda Dreyfussa má bližšie k čistému kolapsu mysle a jeho postava si teda v tomto príbehu fakt užije a to čo prežíva, prežívame aj mi s ním až ho ľutujeme... Skutočne komických scénok na zasmiatie tu moc nie je(asi najviac pobavia susedia a ich nenávisť k Dr.Marvinovi, hlavne keď na záver kričia "Burn! Burn!", keď sa mu chalupa znieti), lebo tento druh filmu má tendenciu takej jemnej nevtieravej komédie, kde sa moc netlačí na pílu ale zas o to príjemnejšie sa to pozerá, po celý čas si to drží svoju úroveň. /65%/(31.1.2009)

Frank Oz natočil klenot komediálneho žánru. Vtipné situácie od začiatku až po koniec a skvelé duo Richard Dreyfuss/ Bill Murray. Lea mi bolo fakt v závere ľúto chudák. A Bob? Ten predsa nechcel nič viac len byť na blízku :DDDDDDD(8.11.2008)

Bil Murray uděl z této obyčelné komedie velmi neobyčejnou a Richard Dreyfuss svou roli jeho "racionálního" protipólu zvládl také na výbornou. Prostě extraordinérní zábava přesně podle mého gusta.(10.11.2007)

Tak tenhle typ humoru, respektive příběhu mě moc nenadchnul.(6.3.2012)

• - Julie Hagerty byla jen o 10 let starší než její filmová dvera Anna. (HellFire)

• - Frank Oz chtěl, aby Leo Marvina hrál Patrick Stewart. (Karlos80)

• - Poslední film Rogera Bowena. (HellFire)