A co Bob?

Scénografie:

Leslie Dilley

Kostýmy:

Bernie Pollack

Dobrá komedie,ale přišo mi, že už jsem někde něco podobnýho viděl, bohužel i když sem se snažil fakt hustě přemýšlet, tak se mi stejně nepodařilo vzpomenout kde, ono je taky možný, že mi to připomělo tuhle komedii, kterou sem už jednou viděl, no radši si budu myslet, že žádná podobná neni a budu tuhle komedii považovat za originální, vtipnou a se skvělým Billem Murrayem a to na 4* bohatě stačí(28.12.2006)

• bouchy

Většinou se mi líbí tři čtvrtiny věci, které se nelíbí ostatním, ale tenhle film byl pro mě jeden velký trapas. Bob mě ke konci filmu sral už tak neskutečně, že jsem myslel, že to nedokoukám... dost možná za to mohl divný dabing Pavla Trávníčka, ale u mě to na víc není. (edit 13. 8. 2012 - teď jsem si přečetl tenhle svůj starý komentář, vzpomněl jsem si na Murrayho a znovu jsem se tak nasral, že ještě jednu * musím odebrat...)(26.6.2012)

Moc pěkná odpočinková komedie. Je to opravdu vtipné když se z blázna stane normální člověk, ale za tu cenu, že z jeho psychologa se stane cvok... můžete si z toho filmu klidně vzít ponaučení,- přechytralost, dokonalost a extrémní snaha o úspěšnou kariéru vás může odříznout nebo přinejmenším přivést do rozporu s rodinou, na rozdíl od pohodového "blázna", kterého si všichni oblíbí..tím vás samozřejmě nenabádám abyste se stali blázny... Dávám 4*, dobře jsem se bavil..(9.3.2009)

Až překvapivě dobrý film s málo známým řežisérem a málo známými herci... až na Billa Murrayho. Je to opět on, který je těžištěm filmu, podobně jako v Na Hromnice o den více, a tuto úlohu zvládá perfektně. Někomu možná tento typ komedie nemusí sedět, protože balancuje na hranici trapnosti (za to hvězdička dolů), scénář by také zvládl menší vylepšení, ale celkový dojem je dobrý. Nemůžu opomenout ani Richarda Dreyfusse, který zahrál ve filmu perfektního cholerika :-)(27.7.2004)

Opět mě Bill Murray přesvědčil o tom, jaký je to dobrý herec, jelikož jsem mu to, co hrál opravdu věřila. Díky němu jsem dala o hvězdičku víc. Myslím, že bych s ním asi taky občas ztratila trpělivost, ale byl tak krásně neškodný, že bych asi byla ráda, že je můj pacient a posléze třeba můj přítel. Občas takový nesnesitelný andílek..:-)(10.7.2012)

• - Poslední film Rogera Bowena. (HellFire)

• - Julie Hagerty je jen o deset let starší než její filmová dcera Kathryn Erbe. (Karlos80)

• - Leo Marvin je psychiatr, jehož děti se jmenují Anna a Sigmund. Jedná se samozřejmě o odkaz na světově proslulého psychiatra Sigmunda Freuda a jeho dceru, dětskou psycholožku Annu Freud. (HellFire)