Bob Rueland žije ve šťastném manželství. Jenže nic netrvá věčně a jeho manželka záhy tragicky umírá při autonehodě. Mezitím v italské rodině, jež vlastní malou restauraci, řeší úplně jiný problém – jejich dcera a vnučka Grace má slabé srdce a její stav se rychle zhoršuje. Operace musí proběhnout co nejdříve, jinak jí hrozí smrt. Lékař Grace oznamuje dobrou zprávu – našlo se pro ni vhodné srdce. Shodou okolností jde právě o srdce Bobovy tragicky zemřelé ženy, což ovšem nikdo zatím netuší – vždyť tihle dva se neznají a nikdy se ani neviděli. To se ovšem brzy změní, když smutkem zdrcený Bob jednou náhodou Grace potká – a jejich srdce promluví… (TV Prima)

(fjw)

Velmo příjemná oodychová komedie s jemným humorem. David Duchovny je roztomile vtipný a jeho ženský protějšek Minnie Driver je zas nádherně roztomilá:) ()

Eseter

Já si romantiku představuju trochu jinak, stejně se mi ale tenhle typ devadesátkových filmů (no a co, že je to z roku 2000) líbí. Mají takovou pěknou, pohodovou atmosféru a všechno se zdá tak bezpečné a lepší. ()

Cor-Angar

Davida Duchovnyho i Minnie Driver mám hodně rád a tady by se mi ve svých rolích i líbili. Kdyby ale měli co hrát. Nebo co říkat. Film totiž podle mě bohužel nezvládla hlavně Bonnie Hunt. Ne jako herečka ve vedlejší roli, v té byla i docela fajn, ale jako režisérka a scénáristka. Přišlo mi, že ti 4 vedlejší dědci dostali ve filmu úplně zbytečně moc prostoru. Vypadalo to jako snaha o napodobení scén v holičctví v Cestě do Ameriky, bohužel ne tak vtipný jako spíš nudný, chvílema skoro i otravný. Nejlepší postavou pak zůstal James Belushi, kterej i na malým prostoru dost pobavil. Dojmu z filmu rozhodně nepomáhá fakt hodně špatnej českej dabing, ale i tak je film příběhově trochu nezvládnutej, Hunt se snaží o přehnanou romantiku, která jí moc nevychází a všechno podtrhuje závěr (s dědkama samozřejmě), kterej vyzní úplně do prázdna. Asi jako celej film. Škoda. ()

Zabriskie

Příjemná a místy i opravdu zábavná romantická komedie. Zvláště stojí za zmínku vtipné scény, ve kterých vystupuje parta staříků a mluví jeden přes druhého. ()

Tionois

Tahle romantická komedie vůbec není špatná... a kdyby se vynechala ústřední dvojice anebo alespoň trauma hlavního hrdiny, měla by mnohem vyšší ambice. ()

Ziral

Opět ve filmu je krásně vidět americká zhovadilost, s botami od bláta rovnou do ložice a po celém bytě, prostě přezouvání je v Americe neznámým pojmem. Je to běžně k vidění i v seriálech např. "Přátelé" s botami do postele a běžně obuté nohy na stůl !!! ()

Jimmy.y

Po nedělním obědě, zároveň k deštivému dni, ideální kousek :) hezké, milé, romantické. 'Malder' ztratí ženu při autonehodě, nicméně se stane dárkyni orgánu pro ženu, která potřebuje srdce a jedno 'rande' s kravkou jejich cesty spojí... Nakonec se dozví, že srdce je právě jeho milované ženy.... Ale dobře to dopadne :) 4* ()

peproch

Uprřímně napsáno: přijde mi to sice romantická konstrukce, že se vám manželčino srdce vrátí v novém (lepším) těle, avšak nepotěšilo mne to. ()