Bob Rueland žije ve šťastném manželství. Jenže nic netrvá věčně a jeho manželka záhy tragicky umírá při autonehodě. Mezitím v italské rodině, jež vlastní malou restauraci, řeší úplně jiný problém – jejich dcera a vnučka Grace má slabé srdce a její stav se rychle zhoršuje. Operace musí proběhnout co nejdříve, jinak jí hrozí smrt. Lékař Grace oznamuje dobrou zprávu – našlo se pro ni vhodné srdce. Shodou okolností jde právě o srdce Bobovy tragicky zemřelé ženy, což ovšem nikdo zatím netuší – vždyť tihle dva se neznají a nikdy se ani neviděli. To se ovšem brzy změní, když smutkem zdrcený Bob jednou náhodou Grace potká – a jejich srdce promluví… (TV Prima)

otík

Moc pěkná romantická komedie v sice zcela tradičním duchu, ale moc milá a s příjemnými herci. Pěkné dostaveníčko. ()

lennyd

Bob (David Duchovny) neprožívá právě nejšťastnější léta svého života. Nedávno mu zemřela žena při automobilové nehodě, a aby se vyhnul stále větším depresím, noří se stále víc do své práce architekta. Kamarád se jej snaží rozptýlit, a tak jej jednoho dne pozve do zapadlé irské restaurace, kde Bob poznává Grace (Minnie Driver), místní servírku. A tak nějak se stane, že si ti dva padnou do noty, a brzy spolu začnou randit. Ale ani jeden z nich netuší, že je spojuje ještě jedna věc - Grace nedávno podstoupila transplantaci srdce, a shodou okolností dostala srdce Bobovy manželky... Těžko přetěžko se mi tento film hodnotí. Ač přeslazený jako by vypadl z knihy od Danielle Steelové, samotná zápletka není nijak špatná (sice už jsem někde něco podivného viděl, ale co je dneska originální, že?). Problém ale je, že David Duchovny hrál tak dlouho agenta Muldera, že si ho v jiné roli představit nedokážu, a stále jsem čekal, kde se vynoří agentka Scullyová. A druhým problémem je, že Minnie Driver z nějakého (mi) neznámého důvodu nesnáším - ač je určitě dobrá herečka, film ve kterém hraje mi rázem o několik stupínků klesá (zvlášť pokud hraje jednu z hlavních rolí). Je mi to líto, ale jinak to nejde - být jiná ústřední dvojice, bylo by i moje hodnocení jiné... ()

rozbris

Docela hodně velká náhoda dostat srdce manželky svého nového přítele, šance tak 1:10000000...no těch nul tam bude:-). Ale dobré na příjemné romanticky naladěné chvilky na nedělní odpoledne. Já jsem se rozhodně bavil na 65%. ()

Giggs

Sice pribeh trochu prvoplanovy, ale film ako taky velmi prijemny a nenasilny. Len si tak pomaly plynie. Velmi prijemna, oddychova zalezitost. ()

derryl

Příjemná romatická komedie, která si nehraje na stupidní hollywoodskou sladkobolnou romanci a dobře napsaným scénářem a solidními výkony hlavních představitelů. Překvapil mě hlavně David Duchovny, který se končeně přenesl přes stín agenta Muldera, jeho příběh nekončí, dá se říci, happy endem a je příjemně zlehčován výstupy tlupy staříků. Myslím, že jsme se konečně dočkali oddechové podívané, kterou můžeme bez zaujetí a s chutí sledovat. ()

sona123

Skutečně žádná sláva a nic nového pod sluncem, kromě Duchovnyho, který je prostě neuvěřitelně sexy a tady hraje takového klaďase. Být to o něco kratší, vytáhla bych hodnocení na tři hvězdičky, takhle za lepší dvě. ()

MickeyStuma

Krásný, jednoduchý a velice půvabný romantický snímek, kde není nouze ani o city a slzy. Takřka dvouhodinová stopáž sice budí rozpaky, ale ukázalo se, že je v takovémto plynulém a nespěchajícím tempu přínosná. Vývoj děje tedy všemu dává přirozený čas a vlivem humorných částí pospolu se správnou jiskrou nenudí. Romanticky založené diváky dokáže oslovit a přinést jim skutečný romantický filmový zážitek. Pravda, už ze začátku je vše naprosto předvídatelné, ale proč si to tím kazit. Romantická šablona je zachována, takže jako obvykle se končí svatbou. Tady však trochu šalamounsky a tak se jedná o jedinou scénu, která předvídatelná rozhodně není. Tak či onak, je to dobře napsané, dobře natočené, dobře zahrané, zkrátka dobře odvedená práce. Jedná se o režisérský debut herečky Bonnie Hunt a povedl se. ()

kluzo

Mám rád romantické filmy a nevadí mi nějaké to klišé, ale tak jednoduchý scénář, který se snaží udělat problém z něčeho, co by mělo být spíše dobré znamení, to mě fakt hodně rušilo a pokazilo mi to dojem z už tak dost béčkového filmu. ()

dalziel

Prijateľná romantika ktorá sa ku mne dostal po 22 rokoch od premiéry.Sexy taneček Jima Belushiho bol boží.To sme sa vážne pobavili. ()

haWranka

Mám tenhle film ráda, i když je to předvídatelná romantická slaďárna. Nejspíš proto, že se podařily sympatický postavy - hlavně David Duchovny, moc milej chlapík. Tohle je prostě takový miloučký. ()

dogma97

Jinak vcelku průměrnou romantickou komedii posouvají o třídu výš báječně vykreslené vedlejší postavy s opravdu vtipnými dialogy. Co bych si naopak odpustil, je závěrečný výlet do Itálie. ()

casef

Bylo to pěkné, ale nemůžu si pomoct, dalo se z toho vytřískat rozhodně více. Ať už hereckými výkony nebo lepším scénářem. ()

Bounded

Sebrat pár minut ději by vůbec neškodilo. Bonnie Hunt natočila dlouhou a přeslazenou komedii, která jí u mě vyšla protože mám rád stejnou hudbu jako kvartet pokrových staříků a protože mám slabost pro Duchovnyho od té doby, co koukám na Californication. Odkazy na boha mohou někoho vytáčet, já už jsem si v amerických filmech zvyknul. ()

DadysGirl

Až moc sladké, ale k žehlení, proč ne? Navíc kupodivu dobře obsazené... A taky nejlepší poučka pro ženy - na první rande si neholte nohy. Jediná věc, která vás zaručeně uchrání od toho, abyste s ním skončila v posteli... :) Je to tak! :D ()

Mr.Roman

Romantický príbeh z radu novodobých najklasickejších a najmenej originálnych, často prvoplánový a predvídavý. Avšak s tak výborným obsadením, že sa divák nechá uniesť rád a dobrovoľne. Ak zrovna nemáte nenáročnú romantickú chvíľku a máte chuť na niečo sofistikované, tak Return to Me nepozerajte. Zbytočne tak tento film vyfasuje ďalšie slabé hodnotenie, ktoré si, skrz svoje neduhy, nezaslúži. ()