Tři Švédky v Tyrolích

Three Sexy Girls in Tirol

Komedie

Západní Německo, 1977, 89 min

• Zevon

Tohle mi pustili na návštěvě známí po předehře s koncertem Led Zeppelin, Jethro Tull, pivem a nějakým tím panáčkem :-) jako strašnou bžundu. Nepochopil jsem z toho naprosto nic, navíc jsem si připadal jak hemofilik postižený uplavicí, jak jsem se pořád kroutil v sedačce a nechtěl jsem urazit. Stašný humus, bezduchost, totální slepota, ve střevech se mi snažila krysa vyškrábat prdelí ven. Panebože, jak málo stačí někomu ke štěstí a zábavě. Naprosto antierotická podívaná, za kterou se vydává, víc grády mají tři klystýry po sobě.(2.8.2009)

No on to fakt ten Troška opsal! Jsem zdrcen. Ale zase musím říct, že naše Slunce, sena... jsou kvalitně o notný kus dál. Holt fekální Němci když nedají do nějakého filmu něco s ho*nem, tak by to asi ani nebyli oni. Ale občas jsem se zasmál, to zase jo. Když přimhouřím oči a kouknu na rok výroby, tak on je to vlastně takovej nadčasovej film :)(26.11.2010)

Jasná inspirace. Myslím tedy Trošku. K chozemu bych jenom poznamenal, že bavorský flanďák nemusel nutně používat hlášku Sodoma, Gomora (a jiné), film byl nadabován v 90´, takže tvůrce českých dialogů se naopak zase inspiroval v Hošticích. Všimněte si, že je to v podstatě bavorskej Kameňák, vtip střídá vtip (většina je sice slaboduchých, ale na to se tu nehraje).(16.5.2010)

• farmnf

To je fakt tak pitomý, že by to mohli pouštět na Velikonoce v kostele a Svatá trojice by se neurazila ani farníci by hřích neměli. Působí to až antikoncepčně, protože přes ty blbosti, který mají vyznívat vtipně, vůbec nevnímate erotiku. Dávám dvě z nostalgie, protože za komoušů jsem kvůli tomu absolvoval cestu v MHD přes celé město a to úplně ožralej a ještě jsem málem poblil ženu souseda.(3.8.2009)

Lehka letni komedie,typicka sedmdesata leta v Nemecku.Urodilo se jich tam tehdy pozehnane.Tahle patri mezi ty lepsi-je vtipna,eroticka se specificky dobrymi hlaskami a v jedna z prvnich co kolovala na videokazetach v Cechach do zblbnuti.Z tohoto duvodu je to kult-ne z toho filmoveho.Takze slusnych 60%.(31.3.2010)