poster

Tři Švédky v Tyrolích

 • německý

  Drei Schwedinnen in Oberbayern

 • anglický

  Three Sexy Girls in Tirol

Komedie

Západní Německo, 1977, 89 min

 • Zevon
  odpad!

  Tohle mi pustili na návštěvě známí po předehře s koncertem Led Zeppelin, Jethro Tull, pivem a nějakým tím panáčkem :-) jako strašnou bžundu. Nepochopil jsem z toho naprosto nic, navíc jsem si připadal jak hemofilik postižený uplavicí, jak jsem se pořád kroutil v sedačce a nechtěl jsem urazit. Stašný humus, bezduchost, totální slepota, ve střevech se mi snažila krysa vyškrábat prdelí ven. Panebože, jak málo stačí někomu ke štěstí a zábavě. Naprosto antierotická podívaná, za kterou se vydává, víc grády mají tři klystýry po sobě.(2.8.2009)

 • Oxymoron
  ***

  No on to fakt ten Troška opsal! Jsem zdrcen. Ale zase musím říct, že naše Slunce, sena... jsou kvalitně o notný kus dál. Holt fekální Němci když nedají do nějakého filmu něco s ho*nem, tak by to asi ani nebyli oni. Ale občas jsem se zasmál, to zase jo. Když přimhouřím oči a kouknu na rok výroby, tak on je to vlastně takovej nadčasovej film :)(26.11.2010)

 • dopitak
  ***

  Jasná inspirace. Myslím tedy Trošku. K chozemu bych jenom poznamenal, že bavorský flanďák nemusel nutně používat hlášku Sodoma, Gomora (a jiné), film byl nadabován v 90´, takže tvůrce českých dialogů se naopak zase inspiroval v Hošticích. Všimněte si, že je to v podstatě bavorskej Kameňák, vtip střídá vtip (většina je sice slaboduchých, ale na to se tu nehraje).(16.5.2010)

 • farmnf
  **

  To je fakt tak pitomý, že by to mohli pouštět na Velikonoce v kostele a Svatá trojice by se neurazila ani farníci by hřích neměli. Působí to až antikoncepčně, protože přes ty blbosti, který mají vyznívat vtipně, vůbec nevnímate erotiku. Dávám dvě z nostalgie, protože za komoušů jsem kvůli tomu absolvoval cestu v MHD přes celé město a to úplně ožralej a ještě jsem málem poblil ženu souseda.(3.8.2009)

 • anli
  ***

  Lehka letni komedie,typicka sedmdesata leta v Nemecku.Urodilo se jich tam tehdy pozehnane.Tahle patri mezi ty lepsi-je vtipna,eroticka se specificky dobrymi hlaskami a v jedna z prvnich co kolovala na videokazetach v Cechach do zblbnuti.Z tohoto duvodu je to kult-ne z toho filmoveho.Takze slusnych 60%.(31.3.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace