Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hoteliér Otto je sukničkář k pohledání. V malebné vesničce v Alpách se věnuje kromě práce hlavně uspokojování turistek. Jeho žena Olga zatím nic netuší, a tak je Otto spokojený. Nic by této "idyle" nescházelo, kdyby Otto nedostal dopis od makléře Mullera, který se mu chystá hotel zabavit. Otto a jeho kamarád Alois za ním odlétají do Stockholmu celou věc urovnat. Po příjezdu však potkávají tři okouzlující Švédky. Po bouřlivé noci však pro Ottu nastává kruté probuzení. Jeho žena Olga ho přiletěla zkontrolovat. Otto a Alois se tak vrhají z jedné katastrofy do druhé... (Europe Prod.)

(více)

Recenze (33)

farmnf 

všechny recenze uživatele

To je fakt tak pitomý, že by to mohli pouštět na Velikonoce v kostele a Svatá trojice by se neurazila ani farníci by hřích neměli. Působí to až antikoncepčně, protože přes ty blbosti, který mají vyznívat vtipně, vůbec nevnímate erotiku. Dávám dvě z nostalgie, protože za komoušů jsem kvůli tomu absolvoval cestu v MHD přes celé město a to úplně ožralej a ještě jsem málem poblil ženu souseda. ()

anli 

všechny recenze uživatele

Lehka letni komedie,typicka sedmdesata leta v Nemecku.Urodilo se jich tam tehdy pozehnane.Tahle patri mezi ty lepsi-je vtipna,eroticka se specificky dobrymi hlaskami a v jedna z prvnich co kolovala na videokazetach v Cechach do zblbnuti.Z tohoto duvodu je to kult-ne z toho filmoveho.Takze slusnych 60%. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Jasná inspirace. Myslím tedy Trošku. K chozemu bych jenom poznamenal, že bavorský flanďák nemusel nutně používat hlášku Sodoma, Gomora (a jiné), film byl nadabován v 90´, takže tvůrce českých dialogů se naopak zase inspiroval v Hošticích. Všimněte si, že je to v podstatě bavorskej Kameňák, vtip střídá vtip (většina je sice slaboduchých, ale na to se tu nehraje). ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Najväčší prúser je že kým tri švédky vôbec do Oberbayernu dorazia, tak divák musí prekonať hodinu nudnej vaty z rokov sedemdesiatych a keď už konečne prídu, tak so sebou prinesú taký erotický závan, ako keď niekto vyleje parfém v kafilérii. Ak je toto kult, tak mi je ľúto našich otcov a ich videoprehrávačov, že im museli špiniť súčiastky týmto západonemeckým fekálom. ()

choze 

všechny recenze uživatele

Je to něco mezi SLUNCE, SENO... a KAMEŇÁKY. K prvnímu odkazují vesnické figurky jako flanďák (taky používající hlášku Sodoma, Gomora), svérázná babka a la Kelišová či obecní homosexuál, k druhému pak zfilmované anekdoty navěšené na jednoduchou zápletku. Některé scénky, hlavně ze začátku, jsou opravdu rozkošně nablblé a taky nechybí spousta nahotin, pořádná přesdržková a dokonce i automobilová honička, ale většinu času se to dost vleče. Film u nás vydalo Multi Home Video s malovaným VHS coverem a filmu předcházejí upoutávky na dva podobně vypečené tituly COLA, LÁSKA, ČOKOLÁDA a HNÍZDEČKO LÁSKY V BAVORSKÝCH ALPÁCH. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama