Včelař

• USA The Beekeeper (více)

Clay (Jason Statham), bývalý agent tajné organizace Beekeepers, se po smrti svého přítele a souseda vydává na cestu krvelačné pomsty celostátních rozměrů. (Arigato)

Heywood

Když tu někdo napíše odpad, tak mu zcela uniklo to podstatné: Poselství o tom, že zranitelní se mají chránit, nikoliv okrádat a že tu ochranu by měl poskytovat daňovými poplatníky živený stát, nikoliv být součástí okrádacího průmyslu. A za tohle poselství dávám 2 hvězdy. Za výkon JS další a za přímou, jednoduchou akční podívanou další. 75% za film, ze kterého jsem po dlouhé době měl pocit, že ještě někdo ví,co znamenají pojmy správné a špatné. A jak tyto pojmy zobrazil mi připadá jako velmi dobrá práce. ()

KLFPIM

Včelař vás nenechá beztrestně krást, ví / dobře, jak umravnit bezcitné šmejdy / Včelař umí zhatit nekalé rejdy / skvěle se ohání s nožem i pláství. ()

uhlerado

Úvod ako tak, no potom sa to zvrhne pre neandrtalcov, neskutočne bčko a nepochopil som zámer filmu. Zabiť kráľovnú to protect the hive ()

Easykill

"Who are you?" -"Mr. Fuck you." Už jsem myslel, že snad nebude mít ani škrábnutí! Statham Jako absolutní terminátor co chrání "úl". Ta věta tam padla tolikrát, že už mi z ní bylo špatně. Jsem rád, že se plešounek vrátil v plné polní, ale nemuselo to být tak extrémně přehnané a občas dost hloupé. Především ta černá kudrlina byla na přes držku celý film. Ale i přes pár mínusů to je svižné, nenudí a likvidování je fajn. ()

Jemes

ano je to úlet a některé pasáže na hlavu, ale takové filmy prostě Jason Statham umí. Takže vypnout mozek a jen si užít řežbu :D ()

montelie

Akce perfektní jako vždy, ale ta WTF smaženice mezi souboji už je trochu moč. A casting dělali nejspíš před Renarkonem, to mi nikdo nevymluví... ()

MrFarmer

Tak mohlo to být fajnové béčko s konzistentním Jasonem Stathamem, bohužel cca půlka filmu je zaplevelená mizerně nacastovanýma hercema, pro splnění diverzitních kvót. A třeba na herecký výkon takové Emmy Raver-Lampman se koukat nedá, protože její konzistentně kyselej arogantní ksicht dojem celého filmu vyloženě kazí. ()

veverysiak

Mykalo ma medzi dvomi a tromi, nakoniec dávam dve, predsa len Jasoň je síce istá zábava, ale okukaná, k vymláteniu pokazenej časti bársakého okresného mesta by už patrilo prihodiť aj dáku pridanú hodnotu, no a včely to rozhodne nie sú, lebo ich úžasný život patrí na National Geograpfhic, takže 40%. ()

Grázl83

První půl hodina skvělá, nekompromisní. Poté to začne padat do absurdna a procházka Bílým domem je hodně naivní. Celkově mě to ale bavilo. ()

DJMaroko

Tak toto byla naprostá bomba, nářez, pecka !  Prostě a jednoduše žádný tuctový a přeplácaný blockbuster. Řekl bych Statham ve své nejlepší roli. Oproti podobným filmům ( alá slavný a neohrožený lovec Pampalini aka Johny Wick) jsem zde Stathamovi věřil každý pohyb, úder i slovo. Je vidět, že na sobě dobře maká. Dokonce pobaví i několik vtipných hlášek. ()

Kushina

Za mě to byl opět velice povedený akční film. Sice zde nebyla žádná větší zápletka, ani to nebylo nějak extra napínavé, ale akce byla jak barák. Pořád a krví se taktéž nešetřilo, takový horší John Wick, co se akce týče. 70% ()

hony23

Statham je jedním z posledních mohykánů akčních hrdinů, které jsme hltali na někdy před 20 lety a ani dnes nepůsobí při akčních scénách trapně. Bohužel zrovna tento film přináší příběh neuvěřitelně pitomý a akční scény jsou přestřelené až za hranicí toho, co jsem ochotný tolerovat. Statham tu jako pilná včelička likviduje speciální oddíly Delta, SWAT i FBI, které zde působí jako banda nesvéprávných idiotů, co by nedopadli ani kapsáře z tramvaje. ()

varg

3 hviezdičky za peknú úvodnú titulkovú sekvenciu, za pár mňami killov a za to že je to Statham ... keby to bolo viac dark a keby tam v polovici nebola tá kokotina na benzínke s rotačnofúznym guľometom v rukách akejsi cyberpunkovotrangenderovej kreatúry dal by som aj 4 ... toto si Ayer mohol ozaj odpustiť, ten špinavejší look od neho mi vyhovuje viac a do tohto filmu by sadol jak riť na šerbel. 50% ()

Polux

6/10 | Podle traileru to vypadalo na poměrně zábavné akční béčko a naštěstí to tak dopadlo i se samotným filmem (což s ohledem na scénář z pera packala Wimmera a předchozí Ayerův počin nebylo zdaleka jisté). Kuchaře Seagala sice včelař Statham na lopatky nepoložil, ale zedníka Eckharta poslal do bezvědomí snadno a rychle:-). | Wimmer se tentokrát drží dost na uzdě a scénář je tak jednoduchý a přímočarý, jak jen to jde. Stran mytologie okolo "včelařů" ve stylu Wicka možná až příliš, protože motiv tajné organizace strážců pořádku je ve filmu vytěžen bohužel značně sporadicky (přitom by se o něj dal opřít celý děj). Akce na cokoliv od 87Eleven samozřejmě ani náhodou nemá, ale na poměry podobných levných žánrovek je fajn (nejlépe z toho asi vychází bitka na čerpačce) a je jí poměrně hodně, plus pár krvavějších záběrů, kvůli čemuž si film vysloužil eRkový rating, se tady také najde. | Statham s plnovousem a kšiltovkou, evokující Norrise z 90s, hraje to, co obvykle, tj. málo dialogů (sem tam nějaká hláška) a hodně mlácení, kopání a střílení všech bezejmenných záporáků v okolí a jde mu to pěkně od ruky, Hutcherson jako hlavní záporák bohužel nestojí za pozornost, Irons se ve filmu mihne jen proto, aby se v titulcích objevilo nějaké slavnější jméno a zbytek je typická stafáž. Dvojka není úplně nutná, ale nebránil bych se, kdyby na ní časem došlo. | PeZet ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt