• český

Undercover Kitty

Komedie / Rodinný / Fantasy

Nizozemsko, 2001, 83 min

• Smok

Odrastenejšiu časť rodiny film asi moc nezaujme, ale ktorému dieťaťu by sa nepáčili mačičky...(4.10.2009)

Milá nizozemská rodinnost, kde to u mě tvůrci vyhráli s kočkami a s Carice van Houten, která je absolutní esencí nizozemské krásy a navíc se na ní, jak jinak, i hezky kouká. Jelikož mám kočky rad, dal jsem čtyři hvězdy. Ano, bylo to ujetý, ale bylo tu tolik zábavně ujetých momentů, že nemůžu jinak. Pokud máte kočky, tak jim tento film pusťte místo večerníčku.(13.8.2019)

Velice příjemné překvapení z Nizozemska, které mě oproti všem předpokladům dokázalo na celých 80 minut zaujmout. Původně jsem nepředpokládal, že bych se na tento film díval. Začínal totiž až pozdě v noci a měl končil kolem půl páté ráno. Já jsem před tímto filmem sledoval na té samé stanici jiný film, a tak jsem tam nechal tu stanici zapnutou a šel jsem se napít s tím, že pak tu televizi vypnu a půjdu spát. Ale napřed jsem uviděl kousek tohoto filmu, tak jsem si na chvilku sednul, a nakonec jsem vydržel až do konce. Musím říci, že tento film utekl velice rychle, byl to velmi svižný film, dost dobře koukatelný a s velice originálním dějem a navíc s velkým množstvým roztomilých koček a koťátek, což jsem ocenil, protože zvířátka mám rád. Když si odmyslím nereálnost scénáře (těžko si lze představit, že by se nějaká kočka napila nějaké chemikálie a stala se z ní dívka) a jsem ochoten vypustit přemýšlení, tak je to pohodový rodinný film, který nabízí solidní zábavu a který má opravdu perfektní nápad, má i docela napínavé scény a hlavně je snadno srozumitelný. Hned po skončení filmu jsem dokonce uvažoval o maximálním hodnocení. Ale vyspal jsem se na to a musím přiznat, že maximální hodnocení by bylo přece jen asi trochu nadhodnocené. I když film má všechny parametry, které v mých očích znamenají udělení pěti hvězdiček, přesto je tam jedna věc, která mi nedovolí to maximum udělit. A tímto faktorem je celý konec filmu. Nebudu říkat, jak film dopadne (nechci spoilerovat), ale čekal jsem trochu jiný konec, možná jen trochu naznačím, že jsem čekal, že jak film začal, tak také skončí. Bohužel se tak nestalo, a tím pádem jsem přece jen trochu zklamaný byl. Ale nakonec jsou to solidní čtyři hvězdičky, protože takhle zajímavý film bez hluchých míst s velice zajímavým dějem se vidí málokdy.(17.11.2008)

Rozpočet €5,328,737Tržby Celosvetovo $4,761,000(4.6.2010)

• Tommassi3

"Promiň, Tibbe, ale jménem své ženy ti mám vyřídit, že tvoje sekretářka sedí na stromě.." ;)(12.6.2015)