Reklama

Reklama

Vražedný ráj

  • Česko Zlá sezóna (více)
Trailer

Obsahy(1)

Kurt Russel píše reportáže o psychopatickém vrahovi. Náklady tisku se zvyšují, z novináře je hvězda. Ale vrah je nespokojený...

Novinář z Miami se stane jediným pojítkem se šíleným zabijákem. Když ale vraždy, stejně jako novinové články, dále pokračují, vyvstává otázka, kdo vlastně využívá koho. Film je natočen podle románu Johna Katzenbacha „In the Heat of Summer“. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

castor 

všechny recenze uživatele

Kdo využívá koho? Vrah policejního reportéra nebo naopak? Ten se stává prostředníkem mezi psychopatickým vrahem, o kterém píše, a právě policií. A spojením s veřejností. Žurnalistická ctižádostivost spojená se zvýšením nákladů listu je sice fajn, ale samotný příběh zrovna nestrhne, s tématem, že nejen novinář ví o vrahovi mnohé, ale i naopak, se pracuje poměrně mdle. Jakmile se žurnalista stává „zajímavější“ než vrah, začne být psychopat nevrlý. A své kroky náležitě oživí. Kurt Russell slušný. 55% ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Po Pulitzerovi marně šilhající pisálek Kurt Russell neví, jestli se věnovat telefonátům se sériovým vrahem, nebo té podivné kombinaci Ivany Andrlové a Ivana Draga, co má doma. A jak už to chodí, osud vedený klávesami scénáristů mu to dilema vyřeší.. Při tragicky napsaných postavách, rotujících novinových titulcích a troše toho laciného brnkání na strunu napětí (kdopak se to blíží ke sprše, kdopak to sedí vzadu v autě) může jen žánru a doby vzniku neznalého naivu překvapit, že vše nekončí v mokřinách. A možná by mělo. Třeba útokem hladového aligátora na všechny zúčastněné.. ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Pro mě absolutně neznámý snímek ve filmografii tohoto pro mě dosti oblíbeného akčního borce. Herecky se Kurt snaží, ale jaksi to celé není ono. O 10 let později dá tomuhle zcela jasně na prdel Seven. Docela jsem koukal až do jakých situací se dokázal vetřít novinářský fotograf Pantoliano a ohromující je i vliv hlavního novinářského hrdiny. V dnešní době nemyslitelná věc, aby si prakticky sám vedl vyšetřování. 45% ()

st.verka 

všechny recenze uživatele

Pro mne to bylo zase jedno zklamání, čekala jsem víc. Jediný, na koho se dalo dívat byl Kurt Russell. Na Mariel Hemingway se koukat nedalo vůbec, je to příšerná herečka. V tomto celkem průměrném thrilleru zkazila i posledních 15 minut, které jediné nabízely trošku napětí. Těch 5* také nechápu, i 3* jsou jen díky výkonu Kurta Russella. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Asi vás odradím hneď na začiatok, ale keby v tom nehral Kurt Russell tak by to stálo za ešte väčší prd než to stojí teraz. A ako pozerám, tak o tejto snímke mnohí ani nevedia, cez ten fakt, že Kurt Russell je veľmi známy a obľúbený herec. Ešte by som si dovolil skritizovať voľbu obsadiť dosť nesympatickú Mariel Hemingway do role hlavnej hrdinky, respektíve ženskej partnerky Kurta. Inak sa jedná o absolútne priemerný film, ktorý je až priam ukážkou priemernosti. Tomu proste nemôžete dať ani 49% ani 51%. Aspoň ale že ako kriminálka je to celkom zaujímavé a vyšetrovanie baví. A dokonca som bol spokojný aj s meniacim sa prostredím. Nieje to len tak nejaká kancelárska vyšetrovačka. Akcie je tiež ako tak - proste priemerne. Nič prevratné a ani nič vyložene zlé. ()

Galerie (49)

Reklama

Reklama