Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality. (Bontonfilm)

floppy4

Zaujímavý koncept kedy sa film prelína s realitou, aj keď samotný ten "film" nestojí za veľa, je to natočené celkom pútavo. Je to vlastne typická kazmovina natiahnutá na hodinu a pol s pridanými akoby hranými pasážami. Keďže takéto niečo tu nikto nerobí, treba to oceniť a aspoň zo zaujímavosti si to pozrieť. ()

Belphegor

Zkusil jsem 5 minut a nechytlo mě to. Velký gesta a prostě všechno, co nemusím. Já obecně Kazmu nevyhledávám, jeho styl mi nesedne a koukat ještě ma celej film? To teda ne. Ostatní komentáře mi stačí, abych si udělal obrázek o tom, že žádný přesah nebude. Nehodnotim, protože jsem neshlédl celé, ale ani před premiérou a ani po ní mě snímek ani marketing neoslnil. ()

MrMartinTm

Hned na začátek chci ocenit technické zpracování, které je na špičkové úrovni a film je vizuálně hrozně hezký. To je ale asi tak všechno, co se na tom dá pochválit, jelikož úplně nerozumím významu tohoto snímku (který vlastně ani není snímek, ale spíš jedna velká obří reklama na další Kazmův projekt). Pokus o propojení reality show s dějem a fiktivními postavami spíš nefunguje, všechny pokusy o jistou filmovost poměrně selhávají a celé to taky stojí na tom, zdali máte rádi Kazmu. Ve výsledku ale z dnešního pohledu, v době, kdy už soutěž skončila, tenhle film naprosto ztrácí význam a jak jsem již říkal, jediné, co se opravdu povedlo, tak je technická stránka. A přitom je zde jakýsi potenciál, konkrétně ve všech těch vtipech a fórcích, kdy si Kazma dělá srandu z filmového průmyslu a obecně z dnešních kino standardů. Kdyby se film víc zaměřil na toto, mohla to být vlastně poměrně fajn parodie na běžné a klasické filmy. Škoda. 4/10 ()

Jindra_S

Když jsem na film na Netflixu klikal, čekal jsem i podle recenzí něco velmi špatného, ale byl jsem příjemně překvapen - sebe-parodický styl, přesah do akcí v realitě, taková hra na hru ... Asi bych to nechtěl vidět dvakrát, ale proti jiným českým filmům to nepatřilo do kategorie "Český film" ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva