Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality. (Bontonfilm)

Videa (1)

Trailer

Recenze (383)

Satan 

všechny recenze uživatele

Ten koncept je v podstatě geniální. Kazma do mrtě využil svého mediálního postavení a uštědřil všem producentům lekci z marketingu. To haló okolo je totiž absolutní triumf, byť výsledný produkt zmizí jako pára nad hrncem. Je to až moc velký slepenec a chyběl tomu nějaký ten ďáblův advokát a pravá ruka (Markus), která by neustále zpochybňovala a korigovala výsledný tvar. Audiovizuálně to však na prvotinu vypadá parádně a jde vidět, že na filmu dělal schopný tým. Pokud bych to hodnotil čistě pouze v rámci Kazmovy tvorby, je to (pod)průměr a jedna z těch horších věcí a pevně doufám, že za tou hrou v realitě je ještě nějaký důmyslnější plán a morálně čistší záměr. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Jakožto film to není nic moc a i když si snímek moji pozornost dokázal celkem lehce udržet, působí velmi amatérsky. Na tom by měl Kazma do příště ještě hodně zapracovat. Naštěstí to bylo celkem zajímavé, dokonce vtipné a pokud je alespoň část z toho pravdy, tak jsem vážně spokojený. A to i přes klasicky trapnou hru na city. Zde skrz plyšáky pro Ukrajinské děti nebo vyznání lásky té nesympatické buchtě. Dílo sice nedosahuje kvalit těch lepších dílů jako Prostřena nebo výletu do Ruska, ale viděl bych to zhruba na 60% PS: Svým způsobem Kazmiče dost obdivuji, jak dokáže zblbnout lidi. ()

Reklama

A.Fish 

všechny recenze uživatele

Tak se uklidníme, zas takovej průser to neni. Fláknout odpad tu fakt může jedině člověk co o Kazmovi nikdy neslyšel a čekal plnohodnotný celovečerní film. Ale tohle je přece ONEMANSHOW, čili hodnotit herecký výkony je úplně mimo mísu. Na druhou stranu filmu asi nejvíce škodí ty filmové a hlavně fiktivní prvky. Kazma už nejednou dokázal že v realitě umí udělat obrovskou show, škoda jen že to neudržel i ve filmu. ()

Dadel 

všechny recenze uživatele

Rozhodně jsou tam vtipné momenty (např. vše s Ostravakem Zvěřinou), což je předpokládám zásluha Petra Kolečka. Kazma je ale nesnesitelný trapák, a všechen "přesah do reality" vyvolává u lidí 20+ jen nechápavé pohledy. Film tak vejde do dějin jen kvůli "obdivuhodnému" výkonu, že prodal za víkend čtvrt milionu vstupenek, protože se lidi snažili vyhrát nevyhratelnou soutěž, a pak vyklidil žebříčky stejně rychle, jako se objevil. ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

To si takhle jeden blbeček co nic v životě nedokázal (Za úspěch se nepovažuje to, že nastrčíte blbečka do Prostřena co si hraje na postiženého, nebo, že nabouráte auto Leoše Mareše) řekl nalákám lidi do kina dám tam soutěž a , aby mohly vyhrát řeknu jim choďte víckrát Vaše šance na výhru se zvyšuje a lidi , protože jsou omezení tomu věřily a šly na to a vyprodaly mu několik představení. Co na tom, že šance na výhru je tak 1 ku 300 000 a každým dnem co na to chodí více a více lidí se to číslo snižuje to už je jistější zahrát si ruletu a tipnout si černá nebo bílá. Mimochodem začínalo to mělo to 16 procent nyní to má kvůli několika 5 hvězdičkářům , kteří dávají na csfd buď odpad nebo jen 5 hvězd (Mrkněte na jejich hodnocení filmů tomu říkám objektivita) záhadně 48 procent. Je zvláštní, že u Perfect Kiss umělé navyšování procent filmů vadilo a csfd tehdy rozdávalo bany a tady ne tomu se říká dvojí metr. Většina komentářů se tím i sama chlubí (film je na 3 hvězdy kvůli tomu jak na to nadávají dám 5 například ) tomu říkám objektivita to můžete jít rovnou na profil všech Kameňáků a Playgirls 1,2 a dávat tam 5 hvězd jelikož na to lidi nadávají. Jinak film je sračka ()

Galerie (10)

Zajímavosti (27)

  • Mezi závěrečnými titulky můžeme vidět krátký film Tajný zákop (2023), který tvůrci natočili souběžně s tímto filmem. (griph)
  • V čase 16:10 zazní tzv. „Wilhelm Scream“. (Petsuchos)

Související novinky

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (více)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

21.08.2023

Snímek českého moderátora, baviče a influencera Kamila Bartošky alias Kazmy ONEMANSHOW: The Movie se stal nejúspěšnějším českým filmem v divácké návštěvnosti během premiérového víkendu při uvedení do… (více)

Reklama

Reklama