Krtek a metro

Krtko a metro

Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní

Česko, 1997, 5 min

Zdeněk Miler

vidieť žraloka so sklopeným nosom, ktorý vypľuje zajaca bol najväčší gól celej série ....(23.12.2007)

Krtka už nebaví dál "krtkovat" s malou lopatičkou. Vybalí z krabice robota a postaví metro pro kamarády! Když pak jedou na dovolenou k moři je docela legrační jak žralok sezobne zajíce jak višni, ale krtek to domluví a nakonec ho vyplivne! :-))(19.11.2003)

Zajímavý díl,proč ne. Jen je rozdíl mezi krtkem a zajícem. Když jedou v tom vozíčku,tak ten zajíc se nacpal do vozítka úplně stejně jako tintítko krtek. A v tom je právě to kouzlo těchto dětských příběhů. My dospěláci vidíme pořád něco zaměřujeme se na detaily ,ale děti ty vnímají jenom to krásno a hltají obrazovku a čekají,co krtek a jeho kumpáni vyvedou.(1.1.2019)

Krtek, když si jeho tvůrce zamane, tak dokáže i něco, co by zde stálo stovky miliard, zadlužilo by zemi navěky, ale měli bychom metro až k moři. A taky hodně lidí by si přišlo na pěkné penízky. Ideální příspěvek do nového tisíciletí, a krteček byl zase ten správný iniciátor. Na světě je hodně krtů, ale takového šibala máme jen v naší krásné, leč časo studené zemi. Děkujeme.(27.9.2010)

Ale jak se zajíc vešel do toho malinkatého vozíku je mi opravdu záhadou.(16.7.2005)

• - Jediný díl s odkazem na předchozí díl: stejný robot byl použit v díle Krtek a robot (1995). (sikky)