Jak říct rodině, že jste nemocní? Zpráva o Filipově rakovině otřese celým jeho okolím. Navíc v situaci, kdy jeho máma Jarka vyhodí tátu Mirka z domu, protože má oprávněný dojem, že zanedbává ji i jejich manželství. Filip se snaží žít jako dřív a kombinuje radioterapii se studiem a sportem. S tím ale nepočítá nikdo. A nejméně jeho tělo. (Česká televize)

FilmTo

Místy hodně na sílu, režie tlačí na emoce, ale když na to přistoupíte, dá se to. Herecké obsazení se povedlo a chválím kameru a hudbu. Těším se, kam příběh půjde dál. ()

Takaru

Minulý díl mě "naštval" svojí podbízivostí, tenhle jenom neskutečně nudil. Celé je to pro mě bez emocí, odtažité, nezábavně sterilní, postavy působí neživotně. Téma bezesporu hodné zpracování, takto provedeno mi to ale zatím vůbec nechutná. Kéž by seriál měl alespoň špetku kouzla "Six feet under". Jedna hvězda za to, že jsem nemusel čumět na další kozy nebo pipku nějaké budoucí herecké hvězdy, druhá za dvě hezké skladby, které zazněly. Ale stále jen "naleštěná bída". Vysoké hodnocení nechápu. ()

JenTR

Dal bych tomu možná tři hvězdičky, protože příběh toho hlavního protagonisty je zajímavý, o tom žádná, hraje to dobře a člověk si u toho klade otázku jak by se sám zachoval. Také je tam dobře zachycen přístup okolí, jak vlastně nevědí, jak se k dotyčnému mají chovat, spíše ho litují, což on sám nechce atd. Ale co to kazí, je ta vedlejší a nesmyslná linka jeho rodičů. Jako proboha proč? To je fakt nuda, další klišé, kdy se nemají rádi dva manželé a přiblblá dcera je nutí do toho, aby byli spolu. To je naprosto zbytečné a nevím, k čemu to je. Chemie mezi nimi neni a nezajímají mě. Tohle je  v každém druhém filmu. Tak budu doufat, že Brodská se svým ex budou mít méně prostoru než Filip. P.S. Vím, že to je o mozkovém nádoru, ale přeci jen bych uvítal méně scén z ozařování, nedělá mi to dobře. ()

mischa

Filip Březina mne překvapil. Super výkon. Prvnímu dílu jsem sice dal jen 3 hvězdy, zaujal mne až ke konci. U tohoto dílu už dávám celý počet, protože mne pohltil od začátku. Jsem docela zvědav na trojku. ()