Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jak říct rodině, že jste nemocní? Zpráva o Filipově rakovině otřese celým jeho okolím. Navíc v situaci, kdy jeho máma Jarka vyhodí tátu Mirka z domu, protože má oprávněný dojem, že zanedbává ji i jejich manželství. Filip se snaží žít jako dřív a kombinuje radioterapii se studiem a sportem. S tím ale nepočítá nikdo. A nejméně jeho tělo. (Česká televize)

(více)

Recenze (26)

flanker.27 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zase se projevuje zahraniční původ. Chlap jde z domu takřka bez odporu, ač nebyl nevěrný, ženu nebil, nijak se neprovinil a živil rodinu. Ač do demence míříme mílovými kroky, přesto tak daleko ještě nejsme. U nás, kdyby našel jiný zámek a svoje jméno na zvonku škrtnuté, patrně by se dva dny nic nedělo, a třetí den by ta kráva, co s ním sdílí jméno, už na to voko trochu začala vidět. Jinak jsem se nadále nechytl, pořád stejně nesympatické až odpudivé, co má být vtipné nebo dojemné je spíš trapné a k tomu musím konstatovat, že Brodská zapomněla hrát (i když na druhou stranu to její postavě dodává na nesnesitelnosti). Dál už utrpení protahovat nebudu, ostatně asi tuším, kudy se to bude vyvíjet, ale nemám potřebu si to ověřovat. ()

Hombre8 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět natočeno velmi rozporuplně. Místy nuda, místy se to vytáčí až do červenýho. Scény s dementními rodiči už nemá smysl sledovat, rovnou přetáčeny. Ten narativ, že chlap maká jako vzteklej celý život, všechny živí, vybuduje existenci pro rodinu a pak je parazitkou vykopnut z vlastního baráku na ulici jako prašivý pes, protože nedostatek pozornosti... A ještě dolézá jak idiot... Na to se jaxik dívat nedá. Pokud bude tento trend pokračovat, hodnocení už půjde od příště dolů. Bohužel. Ale rodičovské scény jsou opravdu na úrovni odpadu. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Minule si sotva pamatoval křest svého synovce, protože zpráva o rakovině s člověkem jednoduše zatřese, teď se pokusí zkombinovat léčbu se studiem i sportem. Bohužel u toho ve velkém asistují ti dva: ano, rodiče. Chápu, že jejich linie „kam se poděl náš vztah“ má představovat jisté odlehčení těžkému tématu, ale jejich kroky prostě nefungují, jejich postavy jednoduše nejsou z masa a kostí a jejich inteligence nenasvědčuje tomu, že společně vybudovali prosperující firmu. A pozor, chyba není v hercích, ale ve scénáři. Nechybí nejotřepanější příběhová klišé i snaha být za každou cenu (obrazově) cool a fresh. Ale rád se podívám i příště. ()

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nevím, natočené je to skutečně profesionálně, ale některé scény jdou podle mne mimo realitu a jiné scény jsou pořád strašně nečeské. A fakt manželka, která zná svého manžela tolik let, nepochopí, že ta dlaždice je pro ni do prčic pocta? Ano, sice z jeho pohledu, ale je to pocta. Kdyby byla ta ženská co k čemu, ocení manželovu snahu a tohle shovívavě přejde. A to ragby mě taky dere a zajímalo by mě, kdo je trénoval doposavad. ()

Amonasr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V tomto díle se sice kupodivu nesouložilo, ale obávám se, že si hlavní hrdina vybral jen oddechový čas. Jinak je hodně předvídatelné, kam postavy směřují, a humor je založený na spoustě klišé, protože je zkrátka vykonstruovaný. Ale dívat se na to dá, I když atraktivní téma je zpracováno dost povrchně a přehráváním se to kompenzovat nedá. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama