Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lucy a Ghúl se dostávají do nebezpečných situací, které vedou k Lucyinu morálnímu dilematu a napínavým konfrontacím. Norm odhaluje tajemství trezoru 32, což ho váže k minulosti jeho matky a vyvolává otázky o osudu obyvatel. (mikki089)

Recenze (26)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"This rodent colony is called a mouse utopia. Inside, the mice enjoy all the amenities. All the food they can eat, all the padding they can sleep on... but eventually overpopulation occurs. The mice fight for the once bountiful food, the once endless space. They eat each other in their desperation to survive." ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dej sa v druhej polovici začne uberať tým správnym smerom a prichádzajú aj nejaké tie uveriteľné emócie. Bohužiaľ ma špičkovanie a brutalita medzi dvoma ústrednými postavami príliš nebaví. Nolan nie je Tarantino a odrezávanie prstov na mňa pôsobí wannabe cool dojmom. Každopádne dúfam, že táto epizóda posunie ďalší vývoj do správnych koľají a toho humoru už zostane zhruba toľko, koľko v The Ghouls. ()

Reklama

Petak3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Wow, oproti minulému dílu, co stál za hovno je to tady super. Mega cením super duper mart z falloutu 3, takže tady ten plnej dám. Abraxo a Mr handy potěšily. I Normova linka začíná být zajímavá. Jako je tu spousta blbostí, otravnej ghul co mě vubec nezajímá, ale ten příběh na pozadí(kdo jsou vlastně lucy rodiče a proč jsou pro vault-tec tak důležití) by mohl bejt fajn, snad to nezkoněj. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně zajímavá věc - a vyloženě mě štve, že se informace nedávkují rychleji - a to Vault 32. To drželo epizodu. Další (pro mě) nečekaná věc je, že “Red skull” není sám, ale je jich víc… ale zase (na to že mají celou epizodu) chybí info o jejich původu. Dál co mě vyloženě naštvalo je: 1) proč přišíval prst, když ji hodlá rozřezat? 2) na to že šla kilometry bez jedné boty (naboso), měla pořad nožku jak nemluvně. ()

whitey 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No já nevím, Gogginsova postava se sice do Falloutu hodí, ale je extrémně nesympatická i coby krutý vilain. A když se konečně otočí karta, tak to angličanka nevyužije a nepomstí se, ani po tom všem, co jí udělal a chtěl udělat? Hele, já se strašně snažím u toho nemyslet, ale je to fakt těžký...je to odflaknutý (rozuměj - prostě obyčejnej scénář, plný berliček a idiocie) a je to odfláknutý i z hlediska Falloutu a postapo. Znova musím zopakovat, že já nejsem žádnej hardcore fanda prvního a druhého dílu, kterej kompletně odsoudí všechno od Bethesdy, ale tohle je tak těžký to jenom hltat.PS: Docela mi chyběla BoS linka. ()

Zajímavosti (2)

  • V čase 15:50 je pod špatně nasazenou páskou vidět, že Stephanie Harper (Annabel O'Hagan) o oko nepřišla. (Globus_Jirka)

Reklama

Reklama