Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Před válkou Howard odhalí záměr Vault-Tecu rozpoutat jadernou válku. Maximus se spojí s Bratrstvem v boji proti Moldaverovi. Lucy odhalí Hankovu zradu a Maximus je prohlášen za Moldaverova vraha. (mikki089)

Recenze (30)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To najlepšie na koniec, respektíve v tomto prípade v Začiatku. Ak by bol takýto seriál od prvej do poslednej epizódy, určite by som bol s celkom spokojnejší. Dostávame odpovede na položené otázky, ktoré síce nijako zvlášť neprekvapia, ale naznačujú to, o čom asi Fallout má byť; výber medzi zlým a ešte horším, svedomím a rodinou a tak podobne. Záverečná bitka mohla byť rozhodne veľkolepejšia, ale o nej to našťastie nebolo, takže nejde o zásadnú výčitku. ()

Script 

všechny recenze uživatele

Tak tohle bylo vykreslené geniálně. Úplně jsem se vcítil do hlavní protagonistky a zároveň jsem pocítil v ústech pachuť toho zhnusení, které přináší lidská krutost. Zároveň celá situace, která se tu příběhově vykristalizovala mi připomněla jeden pár letý incident, ze kterého jsme se sotva oklepali (nemusím připomínat, že šlo o pandemii). Závěrečný team up mě dostal a fakt se těším, až uvidím další řadu. ()

Reklama

john.h

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nelibi se mi, ze to podkopava originalni kanon trosku zvlastnim zpusobem (Vault Tec odpalil prvni atomovku). Na druhou stranu v prvnich hrach se zminuje, ze se nevi, kdo valku vlastne zacal. Co se mi libilo, opet, je pomrkavani na fanousky, level mastery. Napriklad dulezity kod v tomto dile je vlastne datum vydani prvniho Fallouta v USA, tedy 101097 ()

Polgedney 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Finále super, líbilo se mi to jak do sebe všechno zapadlo, Ella Purnell a Walton Goggins ve svých rolích byli fakt úžáaní. Jediného čeho se hodně obávám co budoucnosti je NCR. Celkově v seriálu bylo pár změn u kterých si jsem lehce nejistý jak se budou vyvíjet a většina těch změn je právě okolo NCR. Shady Sands je pryč, NCR vypadalo jako že se skládá jen z posledního outpostu který byl zničenej Brotherhoodem. NCR je tak obrovskej hráč na West Coastu, že si nedokážu představit West Coast bez nich. A co pak Caesar's Legion? S kým budou bojovat jestli ne s NCR? S Brotherhoodem? No nevím. Nebudu soudit, dokud nebude druhá série, až tam se ukáže jestli se s NCR vypořádají dobře, nebo to dopadne katastrofálně. ()

Petak3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejlepší finále seriálu za hoooodně dlouhou dobu, škoda te tupé divné chlapoholky a toho co jejího my, zbytečný a brutálně to tam vadí, v dřívějších dílech jsem myslel že je to jen chyba ale evidentně je to tam schálně. Každopádně finále za plnej! Je to New Vegas? 2. Série má potenciál být mistrovským dílem, pokud by se odehrávala ve Vegas, kde je NCR a Ceasars Legion. Těším se ()

Zajímavosti (2)

  • Kód 101097 k aktivaci studené fúze, který Hank MacLean (Kyle MacLachlan) zadává do terminálu, odkazuje na datum vydání první hry ze série „Fallout“. (pcpsmkr105)
  • Během schůzky v budově Vault-Tecu můžeme u stolu za jmenovkou ROB-CO spatřit pro hráče herní série velmi známou postavu Roberta Edwina House, který se proslaví především jako vůdce poválečného New Vegas Stripu a majitel kasina Lucky 38. Jako drobný ester-egg jeho postava v seriálu zmíní, že by jiný člen schůze prodělal i kdyby řídil kasino. (LucasAbelle)

Reklama

Reklama