Aristokratka ve varu

• Slovensko Aristokratka vo vare (více)

Hrabě Frank Kostka (Hynek Čermák), jeho žena Vivien (Tatiana Dyková) a jejich dcera Marie (Yvona Stolařová) žijí na svém rodovém zámku Kostka. Udržovat zámek v chodu jim pomáhá hospodyně paní Tichá (Eliška Balzerová), údržbář Krása (Pavel Liška) a kastelán Josef (Martin Pechlát). Původní zájem návštěvníků zámku o kletbu komtesy Marie už netáhne jako dřív, což Marii vůbec nevadí – alespoň má dostatek času na svého Maxe (Zdeněk Piškula), šlechtice z vedlejšího zámku Hvězda. Frank je ovšem v koncích, není dost peněz ani na výplaty, ani na potřebné opravy. A právě v tu chvíli se objeví dcera právníka Bendy Deniska (Simona Lewandowska), která rozvíří poklidné vody rodového sídla… (Evolution Films)

vinducha

Paní Balcerová je fakt boží. M. Pechlát si svou roli taktéž užíval , což vlastně platí pro většinu zůčastněných herců. Jen mě Trošku mrzí , že pan Vejdělek začal jít Trošku cestou , za kterou asi brzo přestane být Trošku oblíbený. ()

Pepahodnoti2

Je to blbost. Tenhle film je dobrý pro rozmazlené holčičky , babičky a dědečka kteří se jen chodí do kina vysrat a nažrat se popcornu a utratit zde těžký prachy za to aby viděli sračku a mohli se jít během filmu z té sračky jít vysrat na hajzlík a koupit si další popcorn a koupit si kafe z který ho mimochodem budou muset jít zase za deset minut jí na hajzlíček jo a mimochodem z filmu nic neztratí. Bože já se jdu taky vysrat.💩💩💩💩💩ps : miluju sračky ()

mizach

Pomalejší rozjezd a příjemné finále. Nic nečekat a nechat se překvapit byl dobrej krok. Skvělá Eliška Balzerová a Simona Lewandowská. Dobrá pointa s Vondráčkovou a její svatbou. Asi to nebude film roku, ale nestandardně lepší pokračování první Aristokratky je to jistě, i přes trochu upoceného Lišku, Pechláta i Jeřábka. ()

Tomgunses

První Aristokratka byla skvělá, ale tahle druhá, dokonalost. Od začátku vtipná jízda, herci koncert, scénář skvost, odreagování, odpočinek, gratulace. Další díl co nejdříve pls. Ještě jednou díky dloúúho jsem se tak nebavil. 90 % ()

Iveebr89

Hele, za mne dobrý. Ideální pro nenaročného nebo unaveného diváka:) Prostě jdeš z kina s pocitem klidu v duši a bez potřeby googlit další fakta a souvislosti okolo filmu. Simona super. Jako hodně. Já bych si to dala klidně znova. Tentokrát v nějakém kině, kde není šance, že bude někdo bezostyšně šustit popcornem a nebo křupat načoskama! ()

Thamilka

Dávám tři hvězdičky. Nejvíc zazářila Simona Lewandowská, role jí opravdu sedla a byla vtipná. Film mě celkově bavil a splnil očekávání. ()

kiwi88

Už od chvíle, kdy jsem viděla 1. díl přemýšlím, co tomu všemu chybí. Proč mi to nesedlo. Opomeňme rozdíly proti knize, kdy např. postava Vivian zcela ztratila své kouzlo. A teď, po shlédnutí 2. dílu, jsem na to přišla - já ty rádoby vtipy postavám vůbec nevěřím. Mám ze všech (asi vyjma pana Krásy a paní Tiché) dojem, že jim chybí emoce a vše, co říkají zní jako kdyby to četl stroj. Chybí mi tam intonace, grimasy... Bohužel ani super psycho Deniska to nezachránila... Celkově je to bohužel plné nesmyslů a s knihami, které mě velice bavily, mají oba filmy pramálo společného. ()

Kelinej

Jsem rozpolcený. První půlka filmu byla výborná. Svižná, vtipná, s nádhernou kamerou. Pak přibylo romantiky, pitomá zápletka s hygienikem a ve finále ještě Helena. Jiří Vejdělek je profík, a tak se rozhodl, že snímek polidští a zatraktivní na maximum, i za cenu, že se budeme opakovaně smát fetování a úplatkářství. No a závěr filmu působí dost uspěchaně, jen aby se nemusely přidávat drahocenné minuty. Herci jsou fajn, i když tady mne zaujala zejména ženská část castingu. Snad jen Elišce Balzerové, té noblesní dámě, roli hospodyně stejně jako v prvním dílu moc nevěřím. Chystal jsem se dát čtyři hvězdy, vždyť zbytek domácí komediální produkce je jeden velký odpad, avšak dojem kalkulu ze strany scénáristy a režiséra v jedné osobě mne nutí jít níž. Ale rád se podívám znovu a své hodnocení opravím. ()

IGATY

V první řadě nesrovnávat s knihou. Kniha je kniha, film je film. Jinak ale veselá oddychovka, která se nechá vidět vícekrát. ()

5tipes

Jen nesmíme zapomenout, že se jedná o dobré herce, kteří v jiných filmech a zvláště na jevišti hrají dobře. Jinak samozřejmě tento film je absolutní nesmysl, dno nejhlubšího humoru pouze s výjimečnou kamerou V. Smutného a fantastickými herci v čele se Stolařovou a Lewandowskou, což jsou skutečně vycházející hvězdy nové herecké generace. ()

dalia

Pohodová komedie, takový odpočinkový film, u kterého se člověk i zasměje. Narozdíl od knih, které mi už od druhého dílu připadaly čím dál nudnější, hlavně kvůli opakování stále stejných vtipů, filmy, kde je děj přece jen zestručněn a lépe ubíhá, mne zatím baví. Pro mne jeden z mála případů, kdy se mi filmy líbí více než knižní předlohy. Příjemná oddechovka bez vulgarit a politiky. ()

G.H.Bondy

První polovina ještě šla, protože se divák těší, co asi tak bude. Druhá půlka je podstatně horší, protože už je jasné, že tentokrát nebude nic. Celý film je v zásadě bez příběhu a poslední půlhodina je vyloženě trápení. Jak herců tak tvůrců. ()

dranesy

Oproti 1 daleko lepší. Už je to opravdu komedie, zápletka všední, ale dobře pojatá. Herecký výkon Yvony super a jako chlapa potěší i důraz na zadky v tomto díle  :-) ()

Ctx

Určitě jsem se bavil víc než při prvním dílu. Denisku jsem si představoval podle knížky jinak, ale to je můj problém. Takže celkově příjemná zábava a rozhodně excelentní pěvecká vystoupení pana Krásy :⁠-⁠) ()

KarlN odpad!

To je příšerná a předvídatelná slátanina...trošku to připomíná Kameňák, nebo Babovřesky, hudební doprovod, alespoň pro mě, naprosto iritující. A Eliška Balzerová to všechno vážně sama neutáhne... ()