S tebou nikdy

• USA Anyone but You (více)

V komedii S tebou nikdy vypadají Bea (Sydney Sweeney) a Ben (Glen Powell) na první pohled jako perfektní pár. Po úžasné první schůzce se však něco stane a to, co vypadalo jako žhavá přitažlivost, spadne na bod mrazu. Pak se ale nečekaně potkají cestou na svatbu do Austrálie. A tak udělají to, co by udělal každý dospělý: předstírají, že jsou pár. (Falcon)

BOURQUE

Ľahký a miestami nie príliš výrazný romkom, ktorý predovšetkým staví na hereckých a nehereckých (vizuálnych) vlastnostiach herečky Sydney Sweeney. Duo Sydney Sweeney / Powell majú medzi sebou aspoň takú chémiu a spoluprácu, aby dokázali podržať film nad vodou. Ako jednohubka to neurazí, ale z hľadiska kvalít v porovnaní staršieho snímku Willa Glucka s menom Friends with Benefits je to veľmi ďaleko. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

campix

Hodně oldschool romantika. Nesmyslně až platonicky hezká ústřední dvojice. Nesmyslně hezký lokace a zázemí všech zúčastněných postav. Prostě když nad tím trošku přemýšlíte, tak je to všechno holý nesmysl, ale ono to fakt funguje. Nenáročná klišé zábava, které naprosto přesně ví kam patří a pro koho je. Na nic si nehraje a díky tomu to asi funguje. Sweeney x Powell chemie funguje a S tebou nikdy je hodně dobře konzumovatelná spotřební zábava, která jednou za čas rozhodně nemůže uškodit. Will Gluck tohle umí. ()

T2

║Rozpočet $25miliónov║ Tržby USA $88,248,998║ Tržby Celosvetovo $216,872,571▐  Tržby za predaj Blu-ray v USA ║ Tržby za predaj DVD v USA ║ Na to aký to malo úspech v kinách som čakal fajn uvoľnený romantický úlet... ale je to len povrchná prachbiedna povrchná tuctová vtákovina bez poriadnej iskry. /35%/ ()

William_

6/10. Co od toho očekáváte, to dostanete. Tedy přeslazenou milou nerealistickou romantickou komedii v nádherném prostředí s nadpozemsky nádhernými lidmi. Děj je hloupoučký a předvídatelný, ale s tím do tohoto filmu stejně jdete. Vedlejší postavy mi připadaly jako NPC co po čas filmu řeknou svou hlášku (která ještě není ani vtipná) a pak zase odejdou z placu a dají opět prostor hlavním dvojici, která celý tento film táhne. Oba to jsou neskutečně nádherný lidi a nebýt jich, jednalo by se o těžký podprůměr. Film slouží zároveň i jako reklama na Austrálii a její krásy. Pokud chcete jen tak "vypnout" a kochat se krásou Austrálie, Sydney Sweeney a Glena Powella, máte zde dokonalou příležitost. ()

oveckaoa

Snad nejvíce klišoidní romantický film co kdy vznikl. Ženská jde do kavárny a chce na záchod  obsluha ji nechce pustit jelikož tam smí jen zákazníci tak to řeší slyší to chlap a koupí jí čaj tak, že na ten záchod může. Ona se do něj zamiluje (asi jen díky tomu čaji) a stráví s ním noc pak odejde pak se chce vrátit a slyší jak on říká kamarádovi, že to byla jednorázovka a nevrátí se. Posuneme se  v čase a jeho sestra a její kámoška mají svatbu tak se potkají znova tam jejich rodiče se  snaží je dát dohromady, protože se pořád hádají a bojí se , že jim tu svatbu pokazí  tak je s tím pořád otravují navíc oba tam mají bývalé  tak hrají , že jsou spolu pár , aby jim zavřely huby  a, aby ty bývalé získaly zpátky mezitím se do sebe, ale zamilují. V čem je teda problém no v tom, že to jak to hrají by poznal i idiot , že nejsou pár. Většina těch scén má potenciál , ale jsou zkazené blbým humorem  třeba hrají si na Titanic a ona spadne do vody nebo jsou na nějakém útesu  šahají si na prdele a on tam má pavouka. Ona je pěkná , scéna jak spolu tančí je povedená to jak se spolu vyspí je romantické  a konec se podařil, ale než k těm scénám dojde je tam pusto prázdno. Vtipné to taky není je tam jen jeden vtip s tím jak spadnou do vody a jeden chlap poznamená, že asi to hrají celý film ne tu scénu a na konci u titulků vtip s koalou jinak nic. Jinak přijde mě hodně sprosté zneužívat záchranářský vrtulník , abych se k ní dostal.  Je to mezi 2 a 3 hvězdami , ale pokud to porovnám třeba s  Vem si mě (2022) na , kterém jsem byl tehdy v kině a dal jsem mu 4 hvězdy tak Vem si mě si ty 4 hvězdy obhájí tohle ne. 40 procent ()

• Počas natáčania bola Sydney Sweeney uštipnutá pavúkom. Kamera počas tohto incidentu bola zapnutá, čo viedlo k tomu, že záznam bol zverejnený online. (Arsenal83)
  • Názov obchodu, kde sa vyzdvihuje svadobná torta, je Dogberry's. Dogberry bolo meno strážnika v hre „Mnoho kriku pre nič“, na ktorej je tento film založený. (dwdb)

Třetí řada Euforie má problémy

Třetí řada Euforie má problémy