Americký komediální pořád, jehož náplní jsou vtipné záběry pořízené skrytou kamerou, ale i záběry zachycující zábavné okamžiky ze života běžných lidí. Tradiční jsou i příběhy králíčka, který se večně dostává do malérů, ale vždy se z nich zase vymotá. (Plik)

MM11 odpad!

Takový typ pořadu má asi každá "vyspělá" země a jejich porovnáváním tak jen můžeme vytvářet inteligenční statut dle míry stupidity. Ač nemožné, naše domácí videa jsou proti tomuhle slabou kávou bez kofeinu. Už s nástupem titulků a přívalem arogantního tlučhuby (moderátor) nastává peklo, které pak ještě násobí jeho komentáře k samotným příspěvkům. Ty mimochodem opravdu bolí, nuda a šmíra, evidentní snaha pro tu chvilku slávy vykonat cokoli. Já jen doufám, že diváci v USA, co můžou vybírat s padesáti kanálů jsou taky tak kritičtí jako my zde. Jinak je to dost špatný.... ()

duklak2 odpad!

Vadí nebo nevadí. Mě to vadí, že kdysi pan Železný koupil práva na vysílání tohoto, prý zábavného pořadu. Já viděl jen pár dílů a osobně nechápu, proč se to točilo. Je ale možné, že lidem v USA se to velmi líbí. Mě v paměti zůstala jen úvodní znělka a moderátor, který by se smál i na svém vlastním pohřbu. Možná si někdy pustím nějaké díly na youtube a více se zamyslím nad mým současným hodnocením, protože jsem chvíli přemýšlel, jestli nemám dát jednu hvězdu. Ale nakonec jsem se rozhodl, že nebudu trhat partu! ()

Desiree odpad!

cha cha chaaaa, nejvíc jsem se tu zasmála vašim komentářům, cha cha chaaa... a nejde to přestat. Mistr opička, černé šišaté vajíčko, mistr trapného a vůbec, nehumoru, očividně irituje už jen svou existencí na této planetě. Navrhuji napsat výhružný dopis ;-) ()

Jillen odpad!

Horší než "Natočto" a to je co říct. Nuda, nuda a zase nuda a ktomu je to trapné až to možné není. Dávám 0% ()

L_O_U_S odpad!

Naprosto hnusná zvrhlost, za kterou by se měli stydět všichni od režiséra až po uklízečky ve studiu a šoféry. Číčovina, kterou Nova pravděpodobně dostala přibalenou k nějakému atraktivnějšímu dílu. Pokud mají Američané takovýhle smysl pro humor, tak pánbůh s námi a zlé pryč. Musejí nás snad považovat za teroristy, když nám nechávají pouštět tohle. No a ten „dabing“, to je taky klasa. „A teď si dáme veselé ksichtíky…“ (10.) ()

Colonist odpad!

Američané jsou dost šílení, ale proboha, tomuhle se snad nemůžou smát ani oni. Nevím, co je trapnější. Zda jsou to naprosto nevtipné záběry domácího videa s trapnými komentáři, pitvořící se lidé, kteří by měli být v ústavu, záběry skryté kamery, které by se měly skrýt před samotnými diváky nebo králík s parohy, co jezdí na motorce. Ještě pár odpadů a máme tu ekologickou katastrofu :-) ()

Carlossss odpad!

Jedním slovem nádhera! Je to vtipné, chytré, neuvěřitelně kulturně povznášející.... ech... co to kecám... jestli existuje něco, co by se dalo definovat slovem neuvěřitelná sračka, kterou by mohli vymývat mozky, je to právě tohle... FUJ!!!! ()

Rocky88 odpad!

Stupidní americkej humor, stupidní americkej moderátorm, stupidní americko-česká TV Nova, která tuhle "šouflovinu" vysílá. Kdyby tohle promítali Alexi DeLargeovi v Mechanickém pomeranči, vytuhnul by tak, že by se už nikdy nezved. . . . . ()

MarekT odpad!

Aneb zlatá televize Nova a zlatý Petr Rychlý, jehož (většinou) trapné vtípky možná i vezmete na milost. ()

wendelin9 odpad!

Můžete mi prosím někdo vysvětlit, co je to za slátaninu? Nějak sem nepochopila, jaký byl cíl tvůrců, ale pokud jím bylo totálně znudit diváky, znechutit jim sledování amerických pořadů nebo pořadů s podobnou tématikou, musím říct, že líp se jim to podařit nemohlo... Myslím že i hodnocení odpad! je pro tuhle blbost pochvalou.... P.S. Cival to vystihl přesně v první větě svého komentáře ;-) ()

drexik odpad!

Co chtít po pořadu, kde moderátor vypadá jako kačer a hlavní hrdina je vycpaný králík s parožím. ()

A.L.E.S. odpad!

Příšernějšího moderátora, odpuzující znělku a trapnější druh pořadu jsem ještě neviděl. Z tohohle se ten uvádějící pokouší vytvořit plnohodnotnou show, ale snad si uvědomil, že s takovým ksichtem to prostě nejde. Zde se nabízí známá hláška: "Když mu někdo nedá okamžitě do zubů, tak už nikdy...!" ()

Aven odpad!

Naprosto ta největší demence co jsem kdy viděl.........idiotskej americkej smysl pro humor doprovázený věčně rozesmátým moderátorem. Děs! ()