Hrají
Nikolaj Karačencov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
12 stuljev (1977) (seriál)
Déjà vu (1990)
Sherlock Holmes a doktor Watson: Krvavý nápis (1979) (TV film)
Natalja Gundareva
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vzhůru k nebesům (1991)
I život, i slzy, i láska (1984)
Ztracený na Sibiři (1991)
Michail Bojarskij
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Idiot (2003) (seriál)
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (TV film)
Vozvraščenie mušketěrov, ili Sokrovišča kardinala Mazarini (2009)
Leonid Jarmolnik
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Šviháci (2008)
To je ten baron Prášil (1979) (TV film)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Semjon Farada
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Garáž (1979)
Formula ljubvi (1984) (TV film)
Můj přítel Ivan Lapšin (1984)
Vladislav Strželčik
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vojna a mír (1965)
Otec Sergej (1978)
Vojna a mír III: Rok 1812 (1967)
Olga Kabo
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Anna Pavlovova (1983)
Bambiho dospívání (1986)
Dobrodružství Quentina Durwarda (1988)
Natalja Kračkovskaja
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Čipollino (1972)
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Ivan Vasiljevič mění povolání (1973)
Georgij Štil
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Sibiriáda (1979)
Intervence (1968)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Viktor Proskurin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Krutá romance (1984)
12 stuljev (1977) (seriál)
Dobrodružství Sherlocka Holmese a doktora Watsona: Poklad z Agry (1983) (TV film)
Vsevolod Larionov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Anna Pavlovova (1983)
Sibiriáda (1979)
12 stuljev (1977) (seriál)
Anatolij Kalmykov
Nejlepší filmy:
Gagarin: První ve vesmíru (2013)
Širli-Myrli (1995)
Muž z bulváru Kapucínů (1987)
Valerij Matvejev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Romanovy: Věncenosnaja semja (2000)
Šarlotin náhrdelník (1984) (TV film)
Andrej Rodimov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Ruská archa (2002)
Arkadij Koval
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Kamennaja baška (2008)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Dobrodružství Sherlocka Holmese a doktora Watsona: 20. století začíná (1986) (TV film)
Michail Filippov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vzhůru k nebesům (1991)
Gagarin: První ve vesmíru (2013)
Kapitánská dcerka (2000)
Michail Děržavin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Tři muži ve člunu a pes (1979) (TV film)
Alexej Žarkov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Kavkazský zajatec (1996)
Deset malých černoušků (1987)
Můj přítel Ivan Lapšin (1984)
Sergej Stěpančenko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Uvnitř kruhu (1991)
Tobol (2019)
Život a neobyčejná dobrodružství vojáka Ivana Čonkina (1993)
Sergej Ruskin
Polsko
Nejlepší filmy:
Idiot (2003) (seriál)
Svéráz národního rybolovu (1998)
Svéráz národního lovu (1995)