Reklama

Reklama

Kdo je Erin Carterová?

(seriál)
  • Velká Británie Who Is Erin Carter? (více)
Trailer

VOD (1)

Epizody(7)

Obsahy(1)

Britská učitelka žije v Barceloně poklidným životem. Pak ale dojde k ozbrojenému přepadení v supermarketu, které odhalí její tajemství… a násilnou minulost. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (26)

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Stokrát viděné, ničím nové. Hlavní postava se sympatická, docela zajímavý vývoj, ale prostě dnes to nemůže nadchnout. Plus teda se to bere zbytečně hrozně moc vážně. Nemá to na to. Tolik nelogických chyb a postupů, že by až divák brečel. Za mě ještě velké až obrovské mínus za nesnesitelnou postavu souseda/poldy. Kdyby jeho linku vynechali, hned bych i * přidal. Jako celek to funguje, ale za měsíc nebudu vědět... ()

Hugho 

všechny recenze uživatele

Ako varianta x-krát videného príbehu to nebolo nič svetoborné, ani casting nič extra, ale napodiv to drží pohromade (v rámci žánru) a dá sa na to pozerať, dokonca je to vhodné na nočný binge watch na odpútanie od reálnych problémov.. Silná materská a tele-novel linka. Do polovičky 6. dielu je to na 4*, potom to išlo dole. ()

Reklama

Heywood 

všechny recenze uživatele

Trochu zjednodušené a především ve snaze udělal okruh, aby to divákovi bylo polopaticky jasné. Takže jo a kde je tedy to ukradené zlato? Aha... Takže znovu: Máte tvůrci malér. A nebyl to jediný. To jak si Britové povídají se Španěly jako rodný s rodným fakt nebylo moc vtipné, stejně jako úloha policie, která byla nedotažená..Tak výčet hlavních chyb končí, když ostatní v zásadě obstojí na schéma, které tu už bylo tolikrát, ale většinou diváka nezklame. A protože téma už je v minulosti použité, seriál ztrácí body..Ale v té bídě dneska se to vyhnulo idiocii feminismu (hlavní hrdinkla stačila) idiocii LGBT1kdesicosi a idiocii politické korektnosti, která zamořila americkou produkci jak švábi nemocnice. A to také není k zahození vidět "nepolitický" film resp. sérii. Tak za to vše 55% ()

p.a.douch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dal jsem tomuto seriálu šanci. Ale bohužel jsem zhlédl jen první díl a je mi jasné že mě vůbec nezajímá, kdo je Erin Carterová. Je mi to úplně fuk a je mi úplně jedno co s ní bude v dalších dílech. takže po prvním dílu končím, protože nejsem masochista a nebudu sledovat seriál, který mě nebaví. Takže sbohem a příště lépe, děkuji. ()

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Překvapuje mě, že to nenatočili v nějaké telenovelní zemi. Ten nádech je tady silný. A teď ke hlavní postavě. Špatná volba. Erin není hezká, Erin není ani přitažlivá, Erin si neosvojila pořádně ani roli agentky a mlátičky. Všechno je hodně umělé. První tři díly dost mizerné, čtvrtý - vzpomínkový, nebyl špatný, a další tři naštěstí drží už tuto linii. No, ten závěr napsal taky nějaký idealista. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama