Tajemství nesmrtelných

• USA Tuck Everlasting (více)

Dospívající Winnie Fosterová, kterou tyranizuje její matka, hledá svobodu na toulkách v lesích. Spřátelí s Jessem Tuckem, který se nepodobá nikomu, s nímž se Winnie doposud setkala, a chlapec ji představí své milující rodině, která dívku přijme mezi sebe. A Winnie postupně zjišťuje, že Tuckovi skrývají mocné tajemství, které navždy změní její život. (oficiální text distributora)

jjjerry

Nuda, bez nápadu, příběhu, koukal jsem kvůli Bledel, ala ani ta nenadchla, tvaříila se "mouchy sněste si mě" a to se tady moc nehodilo=/ ()

Katjushkator

Velmi slibný námět, kvůli kterému jsem se rozhodla tento snímek shlédnout. Bohužel, je to celé plytké. Jinde skvělý Kingsley mě tady spíše obtěžoval, Bledel byla roztomilá, ale toť vše. K nikomu ve filmu si nejde vytvořit pozitivní vztah a fandit mu. Hvězdička za námět a za hlavní téma soundtracku. ()

Taliga

Áno, otázku ako by to bolo, keby na nás smrť nemala, si istotne kladie každý. Nevšednosťou tohoto filmu je zobrazenie rôzneho vnímania času rôznymi ľuďmi. Tým, ktorí sa nikde neponáhľajú, naplno žijú daný okamih, akoby mali času nadostač. Zaujímavé. Veľmi zaujímavé. ()

vernerka

Jeden z těch filmů při kterých vám dojde, že být nesmrtelným je vlastně utopie. K tomu krásná a šikovná Alexis Bledel, pohledný Jonathan Jackson a dohromady mi to dalo příjemný film, na který se mi hezky koukalo a něco mi to i dalo. Takže já byla spokojená. ()

Vladimus

Veľmi jednoduchý filmík - prakticky okamžité zamilovanie sa hlavnej dvojice, splašený beh po zelenej lúčke, po kameňoch v potôčiku, niekoľko záberov na zapadajúce slnko a spoločné rozjímanie pri večernom ohníku... Len škoda, že inak pekná Alexis Bledel je tu miestami trapná. Ale v podstate ok, neurazí, neuškodí. ()

dogrose

Hezky to plyne, jako třeba film Bohatí láskou. Alexis Bledel je půvabná. Překvapivě dobré obsazení. Líbil se mi i filosofický náboj a hlavně závěr, který nesklouzl do sentimentu. Příjemné posezení u televize a kafe, když venku prší... ()

bee.el

není to nijak převratný snímek, ale prostě nemůžu dát míň jak ty 4 hvězdičky... Alexis Bledel je roztomilá, Jonathan Jackson se mi jako mladší strašlivě líbil... celkově je film nesmírně příjemný, místy pomalejší... a ten konec je bomba. ()

IceZero

věčný život = věčné téma. Skvělá myšlenka ale asi by šla trošku víc rozvést, přišlo mi že se film míst úplně vleče, ale to byl taky možná záměr. Možná že kdybych na film narazil dřív... ale v záplavě slátanin jako Twilight a Upíří denníky se film ztrácí, takže dvě hvězdičky ()

Maila

Jedna hvězda dolů za pitomý konec... nevim, mě se prostě nelíbil. Jinak se to příjemný film, na pondělní večer, když je nuda ()

Morevna

Úplně zbytečný film. Nezanechal vě mně žádn dojem, takže bylo zcela zbytečné ho sledovat. Dávám 2*, protože 1* dávám u filmů, které jsou špatné - tohle není špatný film - je nijaký. ()