poster

Uloupená srdce

 • anglický

  Two If by Sea

 • slovenský

  Odcudzené srdcia

 • anglický

  Stolen Hearts

Komedie / Romantický

USA, 1996, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cashplouch
  **

  Důležitý člověk této komedie, od kterého se vše odvíjí: spoluscénárista a představitel hlavní role - Denis Leary. Kdo zná jeho literární činnost, kterou pak předvádí na jevišti při své one-man show, moc dobře ví, jaký druh humoru je mu vlastní. Černý, drsný, ukecaný a někdy buranský, a ne každému takový humor sedne. Tento film je dost ukecaný právě díky svému hrdinovi, ale nějakou záhadou se tu moc legrace nevyskytuje. Kdo ví, kde se stala chyba. Nijak složitý příběh by totiž mohl nahrávat vtipným situacím, které by pak dotvořili herci, protože ti jsou dobří - samotný Leary, jeho partnerka Sandra Bullock, detektiv Yaphet Kotto. Některým hláškám se člověk nakonec zasměje, ale je jich tu pomálu. Vzhledem k tomu, že jinak Learyho humor beru, tato komedie se tedy nepovedla.(26.4.2006)

 • helloween93
  *

  Na tento první propadák Sandry Bullock jsem narazil na AMC. Zajímalo by mě, kdo Learymu věřil toho zloděje, to bych tu roli zlodějky snad věřil víc i Sandře Bullock. Nejspíš je to tím, že tu Leary hraje neuvěřitelného pitomce. Přitom záporáky většinou hrál přesvědčivě, ale tohohle naivního troubu ne. Sandra je marná téměř jako v každém filmu. Film se neskutečně vleče, stupidní dialogy a ještě naivnější děj vás nutí přemýšlet nad tím, jestli to dokoukáte. Perlička z českého dabingu - v jedné scéně postava policisty odkazuje na film “Fast Times at Ridgemont High” známou teenage komedii z 80’s, přičemž český překlad byl “Viděl si Rychlé časy na ridgemontských výšinách?”. To nejlépe vystihuje tento film - zcela mimo.(14.2.2019)

 • Rodriguez
  odpad!

  Sandra Bullock předvádí neuvěřitelně trapné herecké výkony. Romantická komedie aneb jak ukrást obraz a střelit ho za 20tis. dolarů, který doopravdy stojí více než 4mil.doláčů?! Scénář se rozplizne už po pěti minutách a dialogy jsou více než trapné až ubohé. Nezachrání to ani čtveřice grázlíků s ukradenou míchačkou a agentem FBI v patách, kterej furt říká: "Je to až moc jednoduchý". Ano! děj je jednoduchý, až svou jednoduchostí nudí.(23.5.2008)

 • Anderton
  **

  Tak ono je to určite pozerateľné a aj celkom milé. Problém je však v tom, že zo začiatku je film solídne vtipný, ale postupne mu dochádza šťava. Ak by to bolo naopak, aj hodnotenie by bolo vyššie. Sandra aj Denis sa tu k sebe veľmi hodia, žena s ním zažíva síce materiálne chudobný, ale zážitkovo pomerne bohatý život a zrejme preto pri ňom stále zostáva. Naznačený milostný trojuholník je v podstate úplne zbytočný, radšej sa mal scenárista viac venovať kriminálnej linke a ďalším vtípkom. 50%(23.12.2019)

 • petaspur
  **

  Roz má se svým životem velké plány. Chce dům, rodinu, vyrážet na výlety po Evropě a místo toho všeho má - lehce nechápavého zlodějíčka Franka. Frank sice umí skvěle chytat letící vejce, ale přes tuto nezpochybnitelnou kvalitu mu osud pomalu odebírá to jediné, co od života chce - Roz. Zatímco si tito dva životní outsideři vyjasňují s ukradeným obrazem v ruce svoje city, tak kolem nich mlsně krouží policie, FBI, gangsteři i jeden vášnivý sběratel kradených děl starých mistrů. Divákovi přitom nezbývá než se pousmát několika Frankovým trefným přirovnáním a na tento pokus o cosi zkusit rychle zapomenout.(23.9.2009)

 • - Během natáčení Sandra Bullock zjistila, že má alergii na koňskou srst. (Ded@M@tes)