poster

Uloupená srdce

 • USA

  Two If by Sea

 • slovenský

  Odcudzené srdcia

 • anglický

  Stolen Hearts

Komedie / Romantický

USA, 1996, 96 min

 • Rodriguez
  odpad!

  Sandra Bullock předvádí neuvěřitelně trapné herecké výkony. Romantická komedie aneb jak ukrást obraz a střelit ho za 20tis. dolarů, který doopravdy stojí více než 4mil.doláčů?! Scénář se rozplizne už po pěti minutách a dialogy jsou více než trapné až ubohé. Nezachrání to ani čtveřice grázlíků s ukradenou míchačkou a agentem FBI v patách, kterej furt říká: "Je to až moc jednoduchý". Ano! děj je jednoduchý, až svou jednoduchostí nudí.(23.5.2008)

 • cashplouch
  **

  Důležitý člověk této komedie, od kterého se vše odvíjí: spoluscénárista a představitel hlavní role - Denis Leary. Kdo zná jeho literární činnost, kterou pak předvádí na jevišti při své one-man show, moc dobře ví, jaký druh humoru je mu vlastní. Černý, drsný, ukecaný a někdy buranský, a ne každému takový humor sedne. Tento film je dost ukecaný právě díky svému hrdinovi, ale nějakou záhadou se tu moc legrace nevyskytuje. Kdo ví, kde se stala chyba. Nijak složitý příběh by totiž mohl nahrávat vtipným situacím, které by pak dotvořili herci, protože ti jsou dobří - samotný Leary, jeho partnerka Sandra Bullock, detektiv Yaphet Kotto. Některým hláškám se člověk nakonec zasměje, ale je jich tu pomálu. Vzhledem k tomu, že jinak Learyho humor beru, tato komedie se tedy nepovedla.(26.4.2006)

 • Lacike
  *

  Tak tuto komediu so Sandrou som doteraz nevidel. Vlastne som ani netusil, ze existuje. A po jej pozreti nechapem, preco sa Sandra upisala takej nevtipnej sracke. Ved v tej dobe uz bola hviezda a mohla si vyberat. Mala by to byt romanticka komedia. No nejaka romantika mezi ustrednym parom tam je, ale komedia to teda nie je. Ved tam ani nie su ziadne poriadne pokusy o vtipy. Takze vo vysledku sa film neskutocne pomaly vlecie a len tak tak som ho dopozeral do konca. 2/10.(14.11.2012)

 • 5150
  **

  Od roku 1994 (NEBEZPEČNÁ RYCHLOST) jsou ULOUPENÁ SRDCE jediným filmem Sandry Bullock zbytku 90. let, který se nedostal do našich kin. Nyní po zhlédnutí v tv se tomu nedivím. Jedná se totiž po všech stránkách o průměrnou romantickou komedii s krimi zápletkou, která nemá čím překvapit. Nadruhou stranu, alespoň nenudí. Denis Leary je spoluautor scénáře.(6.6.2008)

 • kingik
  **

  Zvykl jsem si na to, jak Sandra Bullock ve své kariéře střídá kvalitu a tady se opět o ni moc nestarala. Hlavně, že jí to slušelo. Hraje pokladní a přítelkyni nešikovného zloděje, který s obrazem několika milionové hodnoty si chce s ní splnit svoje sny o bezstarostném životě. Sandra k sobě přibrala Denise Learyho, se kterým vytvořila poněkud neobvyklý pár a vzešel z toho také poměrně neobvyklý film, který vrší úplně absurdní scény s marnými pokusy o romantiku. Vychází to, že film je poměrně originální, ale neví, jestli chce být černou komedií, romantickým filmem nebo absurdní road movie. Tahle žánrová rozkolísanost způsobila, že ani v jednom moc nevyniká a jako celek láká ke zhlédnutí právě pro své atraktivní herecké obsazení. Nápadů měl film dost, ale měl si to vše uvážlivěji rozvrhnout, než se pustil do jejich realizace. Invence pak zaniká častým střídáním žánrů, což je na jeden film až moc. Aby to všechno režisér Bill Bennett zdatně zvládl pospojovat v jednotný celek vysoké kvality, můžete rovnou zapomenout. Dopadlo to totiž podprůměrně. 40%(8.6.2012)

 • - Během natáčení Sandra Bullock zjistila, že má alergii na koňskou srst. (Ded@M@tes)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace