Tělo

V napínavém thrilleru detektiv pátrá po mrtvole, jejíž tělo zmizelo z márnice. Napínavý příběh drží diváka v nejistotě, neustále ho nutí přemýšlet nad okolnostmi, proč oběť zemřela a proč následně zmizelo i její tělo. Inspektora Jaimeho dohání vlastní minulost, z čehož ho vytrhne zmizení mrtvého těla z márnice. Během vyšetřování musí Jaime zjistit, jak může mrtvola beze stopy zmizet z uzavřeného boxu a proč je jediný svědek v kómatu zapříčiněném nepopsatelným děsem. Inspektor, který je obklopen vlastními nočními můrami, podezřívá ze zmizení těla mrtvé ženy jejího manžela, novopečeného vdovce Alexe. Ten však vinu popírá. Zmizelé tělo, podivuhodné jevy... Jaime a Alex jsou vzájemně propojeni v hororu, ze kterého mrazí. (oficiální text distributora)

bowow

Tento film stoji za videni. Zcela jiste. Ale musite se na nej soustredit, cili na zehleni a stirani prachu si pustte Pratele. Tohle budete sledovat se zatajenym dechem, bez pauzy na curani, bez odchodu pro kolu a sebere si to vasi stoprocentni pozornost az do uplneho konce. Pak jeste chvili. Dlouho jsem u filmu nezazila tu chvili po. Znate to, uz jdou titulky ale vy jeste sedite a zpracovavate dozvuky toho, co jste prave videli. Fakt moc dobra detektivka. Dalsi na rade je Contratiempo. Ocekavani vysoka. ()

mdf

Zase jeden z těch španělských fláků. Výborný atmosférický krimi thriller, kterému nechybí napětí a správná zamotanost i když trošku překombinované, mně to pobavilo, napnulo i překvapilo, takže nezbývá než konstatovat, že spokojenosti. ()

psekera

Výborná visualita a atmosféra filmu, celou dobu dobře dávkované napětí.Pro mě thriller s velkým T. Je to přesně ten film který vás pohltí a dostane. ()

buddha_ps

Výborne gradovaný thriller s prekvapivou pointou, s divákom sa pohráva a pritom nestráca napätie ani logickú niť príbehu. A aby som nezabudol - Belén je nielen skvelá herečka , ale i neuveriteľne sexi milfka (asi som zamilovaný!). ()

stuj

Mno... Je to vlastně nic moc film a projel jsem většinu dvojnásobnou rychlostí. A říkal jsem si, že je to nuda a dám tedy dvě hvězdičky. Jenže konec byl mile překvapující, takže díky němu zvedám na průměrné 3 hvězdy. Znovu ale asi vidět netřeba. Možná tak za pět let někde bokem, když to poběží v televizi... ()

hypnos11

Dlouho to vypadá orpavdu zajímavě, dokonce to je po celou dobu napínavé, ale závěrečná pointa je skutečně hodně přitažená za vlasy. Poslat vlastní dceru do postele vraha vaší manželky a její matky jenom proto, abyste ho mohli děsně komplikovaně zabít, to chce orpavdu silné nervy. Nedokážu při hodnocení nebrat v potaz, že zde forma vítězí nad obsahem. ()

HombreT

Pokiaľ mi záverečné rozuzlenie napadne tesne pred scenáristickým vysvetlením to znamená, že film je vystavaný výborne. A vlastne aj výborne zahraný, keďže psychologické zobrazenie každého z prítomných bolo v súlade s motívmi a chovaním postáv. No a ja som bol nakoniec zase veľmi spokojný. ()

Filumena

Agatha Christie to zrovna není ale solidní zápletka, překvapení jsem si vychutnala. Herci se mi líbili, i řadoví policisté zaujali svými výkony. Mám ráda španělské kriminálky a vůbec mi v nich neschází hollywoodské střílečky a honičky. ()