Režie:
Wade KonowalchukHudba:
Jeremy SweetHrají:
Mindy Cohn, Chris Marquette, Rodger Bumpass, Lauren Tom, Shawn Pyfrom, Andrew Lawrence, Bryton James, Sam Saletta, Carolyn Lawrence, Estelle Harris (více)Série(2) / Epizody(52)
Obsahy(1)
Animovaný seriál "Třída číslo 402" byl natočen na motivy knížky "Gracie Gravesová a děti ze třídy 402". Přirozeným vůdcem třídy je zrzavá dívka Nancy. Ona a její spolužáci (Jessie, Arthur, Freddie, Polly aj.) vyvádějí samé nezvednosti, kterými zlobí nejen svou třídní učitelku Gravesovou, ale také rodiče a ostatní žáky školy. (kamisu)
(více)Hrají
Tara Strong
Kanada
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Tress MacNeille
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál) - herec, a.z.
Rick a Morty (2013) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Mel Brooks
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Jen vraždy v budově (2021) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
April Winchell
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Záhad (2012) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Pirát divoký Jack (1998) (seriál)
Gabrielle Lazarovitz
Nejlepší seriály:
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Arthur (1996) (seriál)
Jaclyn Linetsky
Kanada
Nejlepší seriály:
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Myšičky (1998) (seriál)
Co je Andy? (2001) (seriál)
Cam Clarke
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
God, the Devil and Bob (2000) (seriál)
Pirát divoký Jack (1998) (seriál)
Danny Mann
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Family Dog (1993) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Cathy Cavadini
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál) - vypravěč
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Tim Conway
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)
Brian George
Izrael
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Courtland Mead
USA
Nejlepší seriály:
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Lumpíci (1991) (seriál)
Kath Soucie
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Jim Ward
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
God, the Devil and Bob (2000) (seriál)
Wally Wingert
USA
Nejlepší seriály:
Invader ZIM (2001) (seriál)
Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)
Chowder (2007) (seriál)
Jonathan Koensgen
Nejlepší seriály:
Jack Reacher (2022) (seriál)
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Mary Kills People (2017) (seriál)
Olivia Hack
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Avatar: The Last Airbender - Super Deformed Shorts (2007) (seriál)
Machři a šprti (1999) (seriál)
Crystal Scales
USA
Nejlepší seriály:
The Boondocks (2005) (seriál)
Wolverine a X-meni (2008) (seriál)
Afro Samurai (2007) (seriál)
Spencer Klein
USA
Nejlepší seriály:
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Arnoldovy patálie (1996) (seriál)
Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)