Kašpárek zabiják

• Velká Británie Funny Man (více)

Když tajemná angličan Callum Chance (Christopher Lee) ztratí svůj domov v karetní hře, "šťastný výherce", producent Max Taylor si neuvědomuje, že hra teprve začala a konec je v nedohlednu. Z vily v atraktivní čtvrti se stává svatyně Boha Zkázy, Divoké karty, Žolíka a Šaška, jehož "mise" dává Maxovi a jeho rodině lekci: "Dámy a pánové, vítejte v pekle. Noční klub Hell s 10.000-letou tradicí vás srdečně zve do světa dunících kytar a Heavy Metalu...". Jen Maxův nešťastný bratr Johny a nadpřirozené a úžasné Psychedelické komando může "zachránit" den. Zastavit všechny tyto absurdnosti může jen ten, kdo vstoupí. Chopte se této noční můry a polibte boty nemravného osudu. Na scénu přichází nový anti-hrdina devadesátých let - Funny Man. (COBRA FILM)

raimi odpad!

"Bezva! Du si ho vyhonit!" Moudrá slova, tahle Funny Manova hláška.To jsem měl udělat místo utrpení, které jsem u tohohle paskvilu prožil. ()

topi

Ujetá šílenost nebo šílená ujetost?? Tvůrci filmu zřejmě nešetřili zeleným tabáčkem, či houbičkami nebo LSD. Na Kašpárka zabijáka nedám dopustit. Už kdysi mě neskutečně bavil a bavit nepřestává. Jeho humor, vtípky a hlášky - to je prostě anglickej humor Monty Pythonovského střihu. Jeho mordy komentované hláškami jsou milé a rozverné. Kašpárek je zkrátka sympaťák! Dokonce mě připomíná mého dědu z otcovy strany, proto i ty sympatie k němu a musím pálit na plnej tachec! Kašpárku (dědo), chci ještě více! " Koho hledáš? Ženu? Ksicht jak prase? Řekl bys, že je to kurva? To je moje žena! V noci pláču do polštáře. Děti naříkají! Chápeš už tu pointu? " Hahahaha, prostě KULT!!! ()

cariada

Velkou důvěru jsem k tomu neměl, klauny totiž nemusím. Ale tohle naštěstí je dobře namíchaný s komedií, tak že je to koukatelný. Skupina stopařů se zastaví někde v baráku a kašpárek má o zábavu postaráno. Mínus bych na tom viděl onu roztřesenost děje, kdy je to docela dost zmatený a nevyznáte se kde kdo zrovna je, ale na druhou stranu to nevadí, stejně jeden po druhém zábavně umírá. Příjemná hororová komedie. ()

Rodriguez

Slabší hororové béčko, ze které kdyby se vytratil humor, tak by to posílilo hororovou stránku filmu a vážnost by mu dodala správnou temnotu! Hordy strachu by pak na Vás čekali v potemnělých chodbách zámeckého sídla spolu s kašpárkem smrti! 40% ()

HorrFi

Strašně zvláštní film.. kdybych hodnotil převážně hororovou stránku byl by to jasnej odpad, ale jako hororová komedie se to dalo ikdyž už to stejně nikdy znovu vidět nechci.. ()

PetrPan2 odpad!

Respektuji názory druhých a asi ten film musí mít nějaké kouzlo, když tu má tolik pozitivních recenzí, jenom jsem prostě nepřišel na to jaké... Mám rád horory, mám rád i béčkové horory a mám také rád hororové komedie..., ale, promiňte mi ten výraz, něco tak idiotského jsem za 30 let svého života ještě neviděl. Na horor to bylo moc nudné a na komedii moc trapné.. všechny postavy naprosto příšerné (nejhorší byla asi ta na heroinu závislá černoška co vypadala jak chlap v ženských hadrech... no možná to byl chlap v ženských hadrech). Nejlepší z herců tam byl Christopher Lee, ale jeho postava se na začátku objevila jen cca na minutu a pak v průběhu filmu asi ve třech desetivteřinových šotech, abychom na konci zjistily, že je zavřený v blázinci... no po sledování tohohle filmu jsem na to byl zralý taky :o( ()

KasparekZabijak

Jedna z nejvetsich ujetin kterou jsem kdy videl, ale prave proto musim dat 5 hvezd, tohle se jen tak nevidi, urcite prispiva i vic nez uchylnej dabing na VHS kterou jsem zcizil z nejmenovane videopujcovny nekdy koncem 90. let, abych mel tuhle paradu doma na originalce. Pro me jeden z vrcholu bizarnosti, sceny typu kasparek vykopava hlavu jako brankar ve fotbale, hadka s chlapem za zdmi bordelu a nasledne vyklovany oko podpatkem jsou nesmrtelny a to nemluvim o vsudypritomnych hlaskach hlavniho hrdiny ktery me spolehlive rozesmejou i za tricet let. Skvost jak se patri. ()

Schuldiner odpad!

Vydržel jsem to asi do půlky. A navíc jsem to musel dát ještě na několikrát. Tu půlku. Tohle mě zkrátka úplně míjí. Úplně vším. Zvláště humorem. ()

jesus666

Je to horor z krajiny Monty Python´s a Bennyho Hilla a je to poznať. Nevidel som veľa hororov, ale v žiadnom z tých mála čo som videl, nezabíjal hlavný hrdina svoje obete s takou radosťou, noblesou, invenciou a vtipom. Jedine čo mi na tom filme prekáža, je malý počet obetí, pretože s každou blížiacou sa vraždou som netrpezlivo čakal čo gašparko vymyslí. P.S. Kto si na základe tohoto textu myslí, že som duševne chorý, ten by nemal tento film pozerať. Pretože ak ho bude brať vážne a premýšlať nad ním, tak za prvé ho nepochopí a za druhé, ani sa skvele nepobaví. ()

drankeryth

Zabavna hororova komedia, ktora ma celkom zabavila aj po dlhej dobe, ked som ho naposledy videl. Gasparko Zabijak je pekne uletena postava v tomto filme. Smiesnych momentov vo filme sa ukaze nespocetnekrat, ako ked si ulavil na pokropeni autobusu svojim vlastnim mocom a ked objavil pikantny casopis tak si povedal, ze si ide vyhonit. To bol perverzak, pocas filmu behal s postavenou kladou vsade a nevadilo mu to,he he. V oblube mal aj zabijanie, ved to aj hovori cudesny preklad z anglictiny, ktory to nema nic spolocne s originalnym nazvom. Ako prveho zabil dieta rodicov, potom nasledovala jeho matka, ktoru ubil palicou s usmevom na tvari:) Srandovna likvidacia bola jednej zeny, ktora vzhladovo vyzerala ako ta zenska zo serialu Scooby Doo. Tej vystrelil mozog s ocami priamo z hlavy, podivnou zbranou, ktora mala rozsirenu hlaven. Takychto podivnych situacii sa vo filme nachadza viacej, co len dobre robi tomuto filmu. Skoda, ze neurobili k tomuto filmu pokracovanie, co by ma potesilo:) ()

warhammer

Režie: Simon Sprackling Hrají: Tim James, Christopher Lee, Benny Young, Matthew Devitt, Pauline Black, Ingrid Lacey, Chris Walker, George Morton, Rhona Cameron, Harry Heard, Jamie Heard, Bob Sessions, Ed Bishop, John Chance, Jana Sheldon Scénář: Simon Sprackling Kamera: Tom Ingle Hudba: Stephen W. Parsons Kostýmy: Alex Westover Střih: Ryan L. Driscoll Zvuk: Paul Parsons, Dominik Scherrer Zvláštní efekty: Jim Francis, Neill Gorton ()

ac1976 odpad!

Hodnotná, vysokoumelecká, hlbokopsychologická sonda do mysle človeka na drogách... Čo to trepem?! Ani hororové ani vtipné (tie kecy do kamery sú skôr trápne). Všetci zúčastnení, ktorí nad týmto umeleckým dielom ejakulujú potrebujú odvykačku. ()

wallax

Úplne ale že úplne dekadentná p...vina, ktorej niektoré scény sa vám vyjú do pamäti. Neviem či som videl väčšiu chmulovinu...no a práve to z tejto stoporenej fekálie robí film, ktorý svojim spôsobom vyniká medzi zvyšným brakom. Povedal by som (samozrejme nemám preverené či pred týmto filmom nebolo niečo podobné), že tento snímok tak nejak definoval (alebo redefinoval?) tú najspodnejšiu a najúbohejšiu hranicu strašidelných filmov. Bomba ale je, že sa im podarilo do tohto snímku spojiť grcné a primitívne žarty s velikánstvom Christophera Leeho a tým sa hociktorý film určite nemôže pochváliť. ()

shinbone

kašpárek vám připraví smrt podle vaší osobnosti. někdo umře brutálně, někdo komicky, někdo bizarně, atd.. nejlepší to měl rocker. chtěl bejt stár. ()

picsisko

Starý dobrý Gašparko, ten ma teda vedel rozosmiať. Aj keď som ho videl len s českým dabingom (chce to originálnu verziu), jeho poznámky boli presne to, čo mi vtedy vykompenzovalo všetky nedostatky tohto filmu. Veľa som od neho nečakal a možno aj preto ma tak príjemne prekvapil. ()