Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

Rocky62

Entrapment patří mezi devadesátkové Hollywood spektákly, pro které mám slabost i přes jejich neduhy. V tomto případě je kladů stejně jako záporů. Mezi největší plusy patří vcelku uvěřitelná chemie mezi hlavním duem, velmi výmluvné Conneryho mimiky vůči Kátě Jonesové a samozřejmě patrně legendární trénink mezi "lasery", při kterém se nejednomu chlapovi splaší kobyla. Mínusem je naopak poněkud děravější scénář, pár hluchých míst a nelogické scény( rádoby neviditelný únik z hotelového pokoje, přeskakování mezi vlaky). Čirá popkornová zábava, která neoslní ani neurazí. ()

Skip

Velmi chutně namixovaný koktejl. Nic než pobavit tenhle film neměl a dělá to dost dobře. Tak proč se prostě jen tak nenechat pobavit? A navíc ještě se Seanem Connerym jako zlodějem té nejvyšší extratřídy, který se spojí s Catherine Zeta-Jones jako mladou zlodějkou, která do oné nejvyšší zlodějské extratřídy míří mílovými kroky, našlapujíc lehce jako šelma blížící se ke své kořisti. ()

jitrnic

Tak zaprve Catherine Zeta-Jones, jejiz herectvi mi prijde smesne (takove strasne snazive, podobne upracovane jako jeji zevnejsek), pak mi vadi, ze Sean Connery je uz je prece jen trochu stary na to, abych mohl prijmout jako naprostou samozrejmost, ze by mezi hrdiny melo vznikat jakesi eroticke napeti, z cehoz plyne i zaverecny problem, ze by mi nijak zvlast nevadilo, kdyby jeden z hrdinu treba uprostred deje necekane skonal, jestli se spolu vyspi nebo nevyspi a zaverecne scenaristicke obraty a podobraty me uz znechutily uplne a diky nim se podle me nejedna nakonec ani o prumer. ()

heyda

Nejdřív je nutné zmínit, že na Catherine Zeta-Jones já ulítávám. To je prostě top kráska mezi herečkami. Dále Sean Connery je mi strašně sympatickej snad ve všech filmech. No a když se k tomu přidá zajímavý příběh, který na konci mile potěší, tak se i přes slabší scénář a kameru dostávám na 4 hvězdičky. ()

kingik

Jonu Amielovi se podařilo do filmu obsadit Seana Conneryho a Catherine Zeta-Jonesovou, přihodil pár nápadů při loupeži, truchu ekvilibristiky a ladných pohybů a myslel si, že je to bomba film, ale je to průměr. Connery je omšelý kocour a svodům Jonesové se dvakrát odolat nedá, a tak milostná linie je zde nevyhnutelná. To ostatní šlo stranou. Nakonec film tak trochu nudí, ale u Amiela se ani nedivím. On nudí skoro vždy. ()

• Robert MacDougales (Sean Connery) bydlí na hradě, který se jmenuje Duart Castle a nachází se na západě britského ostrova Isle of Mull ve Skotsku. (rey17)
  • Oproti plánu minuli producenti na film o dva milióny menej. Koproducentka Rhonda Tollefson to pripisuje hlavne šetrnosti svojho kolegu Seana Conneryho. Namiesto limuzíny s vodičom používal počas natáčania svoje vlastné auto a namiesto súkromných lietadiel využíval celý štáb komerčné linky. (m.a.t.o.)
  • Jedno z hesel použitých ve filmu je 1007, a to na počest Seana Conneryho, jako prvního představitele agenta 007. (B!ker)