Hong Kong na začátku 19. století stále ohrožují skupiny pirátů. Dragon Mo, člen Pobřežní stráže, je vyslán dopadnout pašeráka, který se snaží prodat pirátům zbraně. Mo se spolu se svým kamarádem, zlodějíčkem Fei snaží dostat zbraně dřív, než si pro ně přijdou piráti. To se mu ale nepodaří a dostane se do konfliktu nejen s piráty, ale i s policií, která ho zatkne. Mo uteče a společně s Feiem se vydává dopadnou piráty a dokázat svou nevinu. (Raztubyl)

Jardys88

No nevím tento film se mi zrovna moc nelíbil...sice je zde spousta známích tváří ale celkově příběh byl ubohý... ()

michalkop

Film mi přišel dost roztěkaný s nekontinuálním dějem. Občas jakoby v něm něco chybělo. Začátek nic moc - hooodně zmatený, v prostředku jsou úžasné mlátičky a honičky na kolech, závěr zase trochu pokulhává. Ale i tak dávám za tu honičku na kolech čtyři hvězdy. 70%. ()

míšapes

jasná inspirace groteskami, byť jsou některé vtípky infantilní. scéna s koly kult. pokud se na akční scény dívám jako na choreografii a nikoliv jako na rvačky, jsou parádní. jinak přehrávání, vesměs dětskej humor, topornost a vůbec nic moc film. ale rozhodně nejlepší, co jsem od jackieho chana viděl. hvězdička navíc za ultimátního zlouna. ()

montel

Hong Kong 19. století ohrožují nájezdy hrdlořezných pirátů. Do boje proti nim jsou nasazeni policisté, v čele se seržantem Ma Yue Lungem (Jackie Chan). Ten ale odhalí korupci ve svých řadách, kdy se jeho nadřízený snaží prodat pirátům policejní zbraně a tak se rozhodne jednat na vlastní pěst. Společně se k němu připojí kapitán Tzu (Biao Yuen) a tlustý zlodějíček Fei (Sammo Hung Kam-Bo)...Jednoduchý děj a skvělá akce šmrcnutá lehkou komedií. Já sice nesnáším ásijský humor, ale zde ho naštěstí není tolik a když už, tak je velmi originální. Choreografie bojových scén, je ale bravurní. Je to jistě důvod, proč je film tak oblíbený. Nejlepší akci předvádí sice Chan, ale i na ostatní se dá dívat a závěrečná bitka je všeho vrcholem. 70% ()

digiMonster

Jackieho Chana a jeho filmy mám rád,ale toto je až "taká" komédia, že som to nezvládol dopozerať do konca.vysoké hodnotenia ostatných členov ma na tento filmový tip naviedli bohužiaľ pre mňa tento krát som im poriadne naletel tak ďakujem pekne! 30% ()

Sofius

Skvělý film Jackieho, Samma, Biaa a spol, kteří jsou zde ve své typické roli. Spousta odkazů na klasické němé grotesky, úžasná a nápaditá choreografie, vtipy, které jsou vtipné, situační humor blízký evropské stravitelnosti. Některé scénky (například útěk spolu s "dámou v nesnázích", honička na kole, ...) se mi vybavují i po letech od shlédnutí a to je dobrá známka kvalitní práce. ()