Quantum Apokalypsa (TV film)

Quantum Apocalypse

Zánik Zeme

Sci-Fi

USA, 2010, 91 min

• Marek1991

Desný film, ktorý stavia na deja vú. Toto bolo niečo až neuveriteľne amatérske, plné klišé, skoro v každej scéne nejaké. Naviac bolo vo veľkej časti scén, najmä skoro v každom obraze z vnútorného prostredia vidieť jasne americkú vlajku v rôznych podobách. Do toho zapliesť vládu a prezidenta ako nerozmýšľajúcich, Rusko a Čínu ako amatérov, akože najlepších vedcov zavolali len dvoch a to deti, no skrátka toto bol jeden veľký des a navyše ako bonus ten postihnutý záchranca planéty, ľudia ak chcete radu, tento film si nepúšťajte.(6.1.2013)

• hiroshima

Tak to jsem jednou dostal chuť na katastrofický / sci-fi film. Vybral jsem náhodně, bez shlédnutí hodnocení, nebo jakéhokoli komentáře, jen podle plakátu. Velká chyba. Marně hledám byť jen nejmenší pozitivum, kterým bych mohl film trošku pozvednout ale je to nemožný úkol. Ve Quantum Apocalypse bylo všechno špatně. To mě chcete opravdu vnutit, že největší bedna na teoretickou fyziku je ujetá blondýna oháknutá jako Pink? To filmu moc na věrohodnosti nepřidalo. A co teprve ty pro-americká hesla? ....Reportér v Londýně : " Doufáme, že američtí vědci si s touto anomálií poradí ...... Americká fyzička : "Čínani a Rusové jsou 20 let za náma"...... Záběr na Rusko : Všude samá kráva, tetička v šátku a strýček veze kolečka.....tyhle dialogy a scény mě nemálo iritovaly. Jedíné co je na filmu dobré, je jen ten plakát.... 0%(26.7.2012)

• MikO_NR_1909

V kľude si jem olovrant a vkuse ma dačo otravovalo... Konkrétne imbecilné výkriky tínedžerov z intelektuálne lacného tv filmu. Hovorím si, že sa sestra fakt musí nudiť, ale toto bola silná káva aj pre ňu. Najlepším riešením bola logicky ignorácia a vypínač, pretože ak by som to nevypol, hneď by bolo postarané o skazenú polovičku dňa.(12.5.2014)

• bassator

Zánik Země je jedno z témat které se omílá stále dokola. Jsem už toho přesycen a dám si od tohoto tématu asi trochu oddych. Hlavně po tomto EXTRAKOUSKU. Někdo tu napsal - "Na světě jsou tisíce vědátorů a svět má zachránit nějaká šáhlá bloncka?" To bylo přesné... V době nejmodernějšchí počítačů, které vypočítají na roky dopředu co bude (kam co dopadne), najednou svět závislý na "těchto šílencích" a jednom "postiženým géniovy", který bydlí zrovna za městem a který to vše dokázal v hlavě spočítat? Snesu cokoliv, ale tohle bylo moc... - 21. 9. 2010 - 0%(29.5.2011)

• Likan7

Klasická televizní, nejméně céčková produkce. Musím ale asi uznat, že to není TAK špatný, jako většina podobných sci-fi. Jasně, je to hrozně moc blbý, logiku to nevidělo ani z dalekohledu a přestože to má jen 91 minut, tak to mohlo být tak 90 minut kratší, ale přežít se to dá. Rozhodně líp, než některé jiné podobné.(27.9.2016)