Skrytá agenda

Skrytá agenda

Akční / Thriller / Mysteriózní

Kanada, 2001, 90 min

• castor

Ospalý večer. Co s ním? Řekl jsem si, dám mu ještě jednu šanci. Dolph Lundgren, někdejší „ikona“ (pomyslný vrchol si nikdy řádně neosahal) akčního žánru, v další zbytečné roli jakéhosi agenta. Zbyla už jen ona atletická postava, vytratil se cit pro akci, napětí a i náznak smysluplného děje. Kde jsou ty časy, kdy se do úmoru bil jako Rudý škorpión nebo Frank Castle alias Mstitel?(11.9.2007)

• Lateef

Jak šel čas se Skrytou agendou: 0:55 - posral jsem se smíchy, když jsem spatřil nejtrapnější příčesek na světě. 3:12 - Lundgren se pokusil o vtip. 5:26 - výbuch... a co jako?? 7:00-13:00 - o co tu kurva jde?? 15:17 - překvapivě slušný střelecký monolog. 18:49 - Lundgren se snažil diváka přesvědčit, že má rentgenový oči. 19:30-20:30 - bitka ve tmě, viděl jsem jen logo Nova v levým horním rohu obrazovky. 23:20-25:21 - nevím, co se děje, ale je to strašně béčkové. 26:33 - Lundgren si ožírá držku. 28:14 - docela se to rozjíždí. 29:05 - ... a už to chcíplo. 30:00 - film je z 96% ve tmě a z 89% se mluví o nezábavných věcech. 33:13 - vážný dialog, naoko dojemný. 39:29 - na béčkové vody, lesy a stráně docela obstojná bitka. 40:00-konec - hledět se do zdi uteče rychleji, než dokoukat Skrytou agendu, i přes občasný koukatelný moment hrozná nuda, ubíjející dialogy, nevím, režisér se asi posral.(7.9.2007)

• swamp

Kdyby to byl snímek z osmdesátých let, tak neřeknu ani půl slova. Jenže natočit něco takového v roce 2001, to už je opravdu na pováženou. Strnulý výkon Dolph Lundgrena, neakčně akční kamera a střih jdou ruku v ruce s nezajímavým scénářem..ale přežít se to dá.(24.1.2006)

• SeBig

To zasněžený, temný prostředí se mi fakt líbilo. I ta závěrečná přestřelka byla dobrá a Dolph v tý kožený budně a rukavicích vypadal drsně, ale ten film je prostě o hovně. Vubec jsem nepobíral o co tam vlastně jde.. nějaka schránka, klíč v paruce, uklízeč... wtf. Bohužel nuda.(1.4.2016)

• Wacoslav1

Mam pro Dolpha slabost ale toto se opravdu nepovedlo od zacatku sem nechapal o co jde misto jednoduchyho becka prekombinovana slatanina ale co neni holt kazdej den posviceni...(1.11.2011)

• - Film se natáčel v Montrealu v Kanadě. (rafix)