Za láskou vzhůru

• Francie Un homme à la hauteur (více)

Diane (Virginie Efira) je krásná žena s vysokým pracovním postavením. Pracuje v renomované právnické firmě, má vynikající smysl pro humor a je zkrátka ženou, za kterou se každý chlap otočí. Diane právě prošla nešťastným manželstvím a rozvodem, ale je opět připravena najít muže svých snů. Existuje však něco takového jako náhoda anebo osud? Asi ne! Jednoho večera Diane zazvoní domácí telefon a ona přijme hovor od jistého Alexandra (Jean Dujardin), tajemného muže, který našel její mobil. Alexandr je zdvořilý, šarmantní a vtipný jako i bohatý. Již během telefonního hovoru mezi nimi přeskočí jiskra a téměř okamžitě si dohodnou rande. Diane podlehla kouzlu Alexanderova hlasu a sní o tom, jak asi vypadá ve skutečnosti. Jak už to ale bývá, představy jsou někdy lepší než skutečnost a jejich setkání nedopadne úplně podle Dianiných očekávání... (Bohemia MP)

bigmatko

na tento film som šiel v očakávaní priemerného zážitku a myslel som že to bude slabšia romantika tváriaca sa miestami ako komédia. bol som však veľmi milo prekvapený. Hore za láskou netrápi diváka cukrovými rečami a scénami. Dej je plynulý a prirodzený a užijete si ho v úplnej pohode. Nie je to ani veľká komédia je to skôr úsmevné ako zábavné a je to skôr milé ako romantické. celkovo to však pôsobí mimoriadne pútavo a ľudsky. A ani si nevšimnete že trpaslík má v skutočnosti viac ako meter osemdesiat. ()

hronikpetr

Romantika jak má být..Bavili mě ty trapné chvilky které byli z celého filmu nejlepší.. Když stojí u balkónu a vedle něj sedí jeho pes, nebo hned na začátku když přijde do restaurace a Diane sedí a on je stejně menší i ve stoje..Zábavné, milé a romantické :) 5 hvězd si zaslouží..:) ()

joywork

Příjemná jednohubka na nedělní podvečer. Že bych uplně věřil, že ti dva by k sobě našli cestu, to mi nepřijde až tak pravděpodobné. Jak zde zmiňoval uživatel 6thSun - " pokud jste malinkatí, můžete mít MOŽNÁ u žen šanci, ale musíte být jednak hrozně cool a navíc disponovat tváří Jeana Dujardina." já bych ještě dodal, že musíte disponovat nejen jeho tváří, ale i jeho kontem. ()

Mark1983

Celkem úsměvná a oddychová francouzská komedie, která neurazí. A jako většina francouzských komedií mě ani tahle nezklamala. ()

Marieta18

Veľmi milé prekvapenie v podobe tohto roztomilého príbehu... Originálny, zaujímavý námet, veľmi dobrý výber hlavných protagonistov – najmä charizmatický Jean Dujardin. Dej, ktorý je zábavný a miestami až dojímavý - pekný filmový zážitok! ()

Sa.sa

Zajímavý námět a provedení... Holt láska hory přenáší... A jak jinak by měla dopadnout romantika než happy endem... Ten konec a seskok z letadla byl super romantika.. "jen mě bolí za krkem..." :))) ()

KlarkaSY

Konečně film trochu jiný než ostatní tuctové romantické filmy. Pobavil, příjemně překvapil. Krásný příběh, dobré obsazení. Nemůžu hodnotit jinak. ()

Maratonec

Celkem milý film, který staví na handicapu, příjemně rychle uběhl. Když pominu způsob seznámení a překvapivé zakončení první schůzky, průhledný scénář, tak jsem bavil, jakým způsobem se režisér s kameramanem snažili udělat 182 cm chlapa na 136 cm liliputa. Takže někdy připomínal hobita, někdy vypadali ostatní jako dvoumetrový basketbalisti, většinou v záběrech zblízka kromě výšky trošku nekorespondovala velikost hlavy, ale to jsou nepodstatné detaily. Hlavní byla vzájemná chemie vztahu, která u romantické komedie je plusová a ta fungovala spolehlivě. ()

EricNor

Jak se rekne francouzsky film, jsem v pozoru. Zvlaste s komediemi. Ale tady to proste neklaplo. Monika Babisova v hlavni roli a prtavy Jean Dujardin. Nejak se mi na to nediva dobre a rezie je dosti nevyrazna. Takze, ac vydrzim skoro vsechno, tak tohle nedam do konce. ()

Jimmy.y

Ač Francouze zrovna nemusím, tohle se povedlo. Milé, romantické, inteligentní. Roztomilý příběh malého muže s velkým srdcem, který se zamiluje do pohledné, byť o dost vyšší slečny.... Příjemný film :) 5* ()