Superzachránci

Superzáchrancovia

Komedie

USA, 1988, 90 min

• ZkuKol

O žádný velký zázrak se nejedná. Obsazení mldlé, scénář jede podle zajetého půdorysu a gagy jsou lehce vykradené. Na druhou stranu atmosféra "osmdesátek" zachrání mnohé a energická rozjívenost obstarává solidní tempo. Není to vyloženě zabitý čas, ale přiznejme si,v té době se točili značně lepší kousky komediálního ražení... 40%(8.2.2011)

Jak tak sleduju,tak ta komedie má pořád nižší hodnocení,ale já trvám na tom,že patří mezi moji top nejoblíbenějších filmů a považuju to za jednu nejlepších komedií na světě. Herecká dvojka George a Christopher se k sobě dokonale hodí. Humor je výbušný jako bomba,pořád se něco děje,pro mě to je prostě 100% film plný humoru. Ve filmu mám tak asi 30 nejoblíbenějších hlášek,které můžu poslouchat a nebo použít i v běžném životě. Jasně takových komedií bylo natočeno spousta,ale tahle u mě vede a navíc je i skvělá hudba. Konec je pro mě ten nejlepší z celého filmu a dýchla na mě prostě nějaká zvláštní atmosféra,kterou nedokážu ani popsat.(5.4.2007)

• ZoltanCZ

Superšílená černá komedie, ze které mě šla hlava kolem, ale popravdě nic moc, humor se snaží být třeskutý, ale je spíš křečovitý.(19.12.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $402,619Tržby Celosvetovo $-(13.6.2009)

• Chaospunx

Na svojí dobu to byla asi oddechovka č.1(1.9.2009)