Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Daniele se zdá, že s jejím manželem není něco v pořádku. Jason se sbližuje s Amandou. (Apple TV+)

Recenze (4)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jak už jsem zmínil, jako thriller to funguje skvěle a vzbuzuje zvědavost, jak to celé dopadne. Jen doufám, že to tvůrci nebudou natahovat do další řady. Aspoň ne linku s Jasonem. PS: Líbí se mi představa, jak tiktokáři tři minuty zírají, pak se zajdou vyčůrat, vrátí se sjedou asi 200 příspěvků a u závěrečných titulí napíší, že je to nuda. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Definitivně. Cokoli okolo #2 je zajímavější než v čem se plácá #1. Děj okolo #2 se sune logicky kupředu směrem co dává smysl. Systematicky krok za krokem k cíli. Sice ten cíl bude jinde než si myslel, ale zapadá to. Nicméně nebaví mě to tak jako začátek. Vše okolo #1 se točí stále v kruhu a je nuda. Mimochodem, kde berou sakra místní peníze na ty hotely a restaurace? ()

Ahsoka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Komornejšia, atmosferická epizóda navodzujúca dojem frustrácie z dvoch rôznych uhla pohľadov. Zúfalstva, beznádeje na jednej strane a sklamania z nedokonalosti na strane druhej. Edgerton je nesmierne uveriteľný a aj bez slov, v obyčajných pohľadoch v roli Jasona 2 pôsobí ako skrytý arogantný sebec a v roli Jasona 1 presný opak. Opäť je epizóda v závere ustrihnutá v správnom vygradovanom momente. Aj cez drobnosti spomínané pri minulých epizódach dávam plnú paľbu. ()

Reklama

Reklama