Reklamní odborník Marcus Graham je svobodný mládenec. Graham není nikdy bez ženy po svém boku. Na scénu přichází Jacqueline, jeho nová šéfová, a Marcus se rázem ocitá na místě, kde poprvé v životě sklízí ovoce vlastního chování! (Viacom)

jumptheshark

Proti černošským komediím nic nemám, některé považuji za zdařilé (Cesta do Ameriky), nicméně tohle už na mě byla z hlediska etnické pestrosti obsazení docela silná káva. Bělocha ve filmu téměř nepotkáte a když už ano, dělají "podřadné" práce typu uklízeče, servírky (ta navíc schytá pár rasistických poznámek od Martina Lawrence, kterého obsluhuje), nebo táhnou kočár s rozdováděnou Grace Jones, aby bylo vidět, jak jsou na tom ve srovnání s afroameričany špatně... Komedie sama o sobě mi nepřišla vůbec vtipná, ale s ohledem na to, co jsem zde uvedl, jsem se občas zasmál - něco tak přitaženého za vlasy se jen tak nevidí... ()

Big Daddy

Vidím zde mnoho negativních komentářů na formu Eddieho a na upadající humornost jeho projevu, ale sám si nemůžu zas až tolik stěžovat. Ano, není to tak bláznivý výkon jako v Policajtovi z B.H., ale stále jsem se bavil a často smál. Nejde o žádnou vysokou filmařinu, ale na bezduché pobavení pro příjemnější trávení po nedělním obědě vcelku dobré. ()

danny_21

Černošská modla 90. let, ukecaný Eddie Murphy v roli požitkáře a proutníka Marcuse v celočernošském filmu ( já tam teda snad neviděl bělocha ). Ale jo, viděl bych to na solidní průměr - klasický příběh úspěšného playboye, co jednou zakopne o obyčejnou holku a propadne jejímu kouzlu, sem tam okořeněný ( věsměs rasisitckýma ) hláškama Murphyho, Rocka, Lawrence a s mladičkou a krásnou Halle Berry. Strangin nový parfém Smrduté pižmo se mi moc líbil, stejně jako její výklad o tom, jak má vonět sex, když strčila staříkovi pod nos svoje spoďáry - 60 % ()

Malarkey

Po chvilce přemýšlení jsem nakonec z mých původně 3 * pozměnil hodnocení na jednu jelikož ten film je opravdu hrozný. Téměř každý herec je černoch a běloch je zde mimochodem brán jako rasista (netušim jestli to má mít vtipný kontext), ale tahá povozy např. :D Příběh je pro černošskou komedii typický, sex, nadávky a nic. Tenhle film se to snaží pozměnit tím, že se tváří jako romantická komedie. Bohůžel pouze tváří. Eddie Murphy se ksichtí stejně jako obvykle a vypadá jako celkem milá postava bohůžel se postupně sžije s partou. Nejhorší Eddieho film...bohůžel. ()

hippyman

slabá, předvídatelná komedie s pitvořícími se černochy a povětšinou trapnými hláškami... snímek jsem kdysi viděl a pamatoval jsem si z něj vlastně jen murphyho a nohy jeho šéfky jacqueline. nyní jsem si film osvěžil a věřím, že za pár týdnů si zase budu pamatovat jenom to, co po prvním shlédnutí. 40% ()

• Ve filmu hrály dvě představitelky Catwoman, konkrétně Eartha Kitt (60. léta) a Halle Berry (součastnost). (ČSFD)
  • Angela (Halle Berry) a Marcus (Eddie Murphy) se v jedné scéně dívají na Star Trek (konkrétně na epizodu 57 s názvem "Elaan Of Troyius"). (ČSFD)
  • Natáčelo se v New Yorku a Washingtonu D.C. (Cheeker)