Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na letišti v marockém Tangieru havaruje soukromé letadlo, které se nehlásilo letištní kontrole. V letadle není žádná posádka ani pasažéři. Letadlo měl pilotovat Gil Waker (Jack Palance), který ale čekal na letadlo na letišti, a místo něj ho pilotoval jeho přítel Hank Brady (John Pickard), na kterého čekala na letišti jeho snoubenka Susan (Joan Fontaine). Ukázalo se, že letadlo mělo jediného pasažéra, který z Prahy převážel tři milony amerických dolarů. Hanka a jeho pasažéra hledají nejen Gil se Susan, ale i policie a místní podsvětí... (HTB)

(více)

Recenze (2)

PKD 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem to lepší. Být to ovšem delší,bylo by to zřejmě už moc utahané. Joan F. (jediný důvod,proč se na takovéto filmy vůbec dívám),se tentokrát očividně,nemusela učit moc textu.:) A Jack Palance je tady se svým obličejem tak démonický,že Nicholson vedlě něj vypadá jako ztělesnění nevinnosti.:) ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Nenápadná a beznápaditá krimidráma odohrávajúca sa v Maroku, ktorá je síce obsadená dvojicou zaujímavých hercov (Palance - Fontainová), ale napriek tomu nemá veľmi čím zaujať. Večný záporák Palance netypicky v kladnej postave, aj keď nie v čiernobielej. Chválim, že nejde o štúdiovku, ktoré v tom čase ešte bežne fičali, takmer všetko je točené v exoticky vyzerajúcich exteriéroch, tvorcovia ale ako keby toho nevedeli dostatočne využiť. Akcie je očakávane na tú dobu menej. A trochu kostrbatý príbeh rýchlo vyšumí z hlavy. ()

Reklama

Zajímavosti (2)

  • Film se natáčel v Los Angeles (Kalifornie, USA). (HTB)

Reklama

Reklama