Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiální text distributora)

Marius

Kľudne ma ukameňujte, ale ja som sa takto nebavil ani na Shrekovi 2. Jasné, scenár je desný, zombivci trápni. Ale toľko zábavy som si už dávno neužil. Kultové hlášky v podaní Dušeka, Dolanského a Izaiaša nemajú chybu. CHH má perfektne napísané postavy a vskutku skvostné dialógy. Fakt je ten že sa mi to možno páčilo preto, že som pred kinom hodil litrové pivo...... ()

Gemini

Nadšenecký projekt Byl Jsem Mladistvým Intelektuálem považuji za jednu pokud ne z nejlepších, tak rozhodně nejoriginálnějších českých komedií. A s nadšením konstatuji, že Choking Hazard by se svému nejstaršímu bratříčkovi v pohodě vyrovnal...kdyby celovečerní film neměl mít taky cosi jako děj:) Ale upřímně - za proslovy jehovistického pornoherce nebo slepého filozofa Dr. Reiniše nebo pro změnu nihilistického Vernera jsem ochotný na tuhle "drobnost" zapomenout a vézt se na vlně hlášek a absurdního českého pojetí zombie horroru od začátku až do konce. A mimochodem, při sledování jsem byl naprosto střízliv;) 80% a nikdy jinak. PS: Ono to tedy trochu vtipné je, protože humor na účet handicapovaných je vtipný takřka vždycky... PS2: POMO jako skriptka ve filmu o filmu je cool:) ()

Shaqualyck

Jasně, spíš než o film jde o recesi. Je tam vidět zápal pro věc, ale stejně tak i nedostatek financí a filmařských zkušeností. Poslední stránky scénáře se nejspíš dopisovaly na place a s hudbou mohlo být nakládáno taky o poznání lépe. Na tři hvězdičky to ale stačí, jedna je za Honzu Dolanského a jeho hlášky ("Chuť se přeceňuje...", "Za tohle nás paní pokojská nepochválí...", etc). Inu upíři mají svou Buffy, no a zombie myslivci zase Dádu... ()

VenDulin85

Zombíkovská parodie po česku, která vás sice nerozemele na padrť, ale párkrát se vám do bránice trefí pěkně. Nejlíp se trefuje Dušek, za toho bych dala i čtyři, leč není na scéně stále. I tak jsou jeho výměny názorů s Dolanským asi to nejlepší, co lze v téhle umně filozofické a někdy až do psychologie přesahující bláznivině slyšet. Jejda ještě nezapomenout na toho jehovistu, ten byl taky pěkně napsaný. Zombie myslivce, často i s vykřičníky, zmínili všichni ostatní, tak už o nich mluvit nebudu ;-). ()

Radko odpad!

Doktor Reiniš v úvode hovorí o piatich základných náhradných cieľoch skutočného života: 1. práca čiže kariéra 2. koníčky čiže hobby, 3. alkohol čiže drogy, 4. viera, 5. život venovaný rodine. Po záverečných titulkoch som našiel šiesty: sledovanie óber chujovín bez srandy a nápadu. Ale tváriacich sa ako zábavný film pre insiderov od insiderov. Dielo, kde tradícia nablblej českej televíznej inscenácie stretáva jednotvárne melodickú, ukričanú a nudnú rockovo tancovačkovú skupinu. Plus, aby sa to zdrclo (zrazilo), ako mlieko pri varení, pridal sa zombie motív a hahaha dialógy. Vlastne, raz to za pousmiatie stojí. Keď sa v záverečných titulkoch objavia tieto slová: "Svítící uši Martin Pomothy". ()

• Choking hazard je vůbec první českou zombie komedií a zároveň prvním celovečerním filmem Marka Dobeše. (ČSFD)
  • Roman Izaiáš hrající postavu "pornojehovisty" je zpěvákem kapely Doga. Na hudbě k filmu se podílela právě i Doga. (grovik.net)