Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiální text distributora)

Trailer

Sarkastic

Tak něco šíleně absurdního jsem opravdu dlouho neviděl. Absurdita, která vás donutí se smát. Jaroslav Dušek je kapacita, Jan Dolanský příjemný objev a Dáda Patrasová je třešničkou na dortu. Hláškami typu "Blázníš, já teď nemám na práci ani pomyšlení..." se to jenom hemží, musím se přiznat, že všechny jsem nepostřehl. Jak jsem si všiml, hodně lidí tu nadává, že ti zombíci jsou trapní, Dáda tam nemá co dělat a pornoherec jehovista je fakt trapárna největší. Ale o to tu přece jde. Je to PARODIE na americký béčkový horory, ve kterých se to bezmyšlenkovými scénami jen hemží. I hudba není špatná. Myslím si, že ty 4* si to zaslouží. Pozn.Jsem zvědavý, s čím přijdou ve 2. ()

InJo

Dojemně a neurážlivě špatná amatéřština, které jde pouze o efektní důsledky (které jsou různou měrou šílené a ujeté, ať už jde o situace, nebo o hlášky) a na efektivní příčiny z vysoka kašle. Holt každý není jako Peter Jackson nebo Sam Raimi, kteří kdysi dokázali natáčet geniální brak za minimum finančních prostředků. Talent je zkrátka zapotřebí vždy. Nicméně pokud máte rádi filmy tohoto typu a fandíte nadšeneckým filmařům (i pokud jim zmiňovaný talent jaksi chybí), je pravděpodobné, že se budete u CHOKING HAZARD bavit. A je vlastně jedno, jestli se budete bavit spolu s tvůrci, nebo na jejich účet. 50 - 60 % ()

mchnk

Film, který sám sebe odsuzuje ke komediálně experimentálnímu snímku, který je potřeba brát s velkou rezervou. V Hollywoodu takovýhle věci vznikaly a vnikají už léta, potom se prodávají do Evropy. Tohle je důkaz, že jsme bohužel schopni si stejnou kravinu natočit sami. Ani jako komedie to není dobrý. Brak, je oproti tomuhle promyšlený dílo.Ovšem některé filozofické myšlenky pana Duška byly zajímavé. Následně potom degradovány dalším dějem. ()

corpsy

Paródia, ktorá sa stala paródiou sama sebe. Občas dobré hlášky, väčšinou trapkovina kde sa sa niekto snaží obohatiť diváka známym aj neznámym. Fanúšikovie majú svoje zombie filmy, v tomto prípade je jasný zámer sa na nich zamerať. Ale je byť pútačom niečoho, čo obohatilo milióny filmových divákov, pričom na druhej strane je len byť prírastkom veľkého žánru. ()

Isherwood

Nemůžu se rozhodnout jestli je to blbé nebo geniální. Rozhodně se tam však najde několik originálních prvků. První zombie film v dějinách českého filmu dopadl ale hodně rozporuplně. Na jednu stranu nepostrádá akci, která je dobrá nejen na poměry českého filmu, o napětí se tvůrci ani nepokusili (věířím, že záměrně), ale na tu druhou je film v určitých pasážích neskutečně blbý. Ale ani chvíli není nudný. Avšak blbý chvílemi opravdu je. Je to celkem škoda, protože akce má grády a společně s pořádně řízným soundtrackem působí notně "nečesky". Klasických zombie scén je překvapivě málo, i když se musí nechat, že stylový odstřel zombíka na začátku určitě připomene jakýkoliv klasický zombie film. Z herců jednoznačně vede Jan Dolanský. Je na něm vidět, že si ze své role nic nedělá a hraní stylem "týpek, kterému je všechno jedno" si okamžitě získal mé sympatie. No, když tak to tak vezmu, tak asi takto dopadne film, když se do něj pustí bývalí filmoví kritici (za nemalého přispění stávajících) - jména František Fuka, Tomáš Baldýnský, Ondřej Vosmík nebo Martin Pomothy jsou zasvěcencům dobře známá. Ale taky uznávám a cením snahu tvůrců, která je cítít na každém kroku, o to, aby snímek vypadal tak jak vypadá. A že je občas trochu blblé? To se může stát každému. Kdyby se nejednalo o český film, tak je to jednoznačně "out", ale na český film vždy pohlížím tak trochu jinak... Tři, (ne)zasloužené. ()

• Honorář Jaroslava Duška byla 1 koruna česká a měl se původně objevit jen v první polovině filmu. V průběhu natáčení však rozšířil svou účast i na druhou část filmu, a to stále v rámci původního honoráře. (scharkan)