• UncleG

Snaha o humorný grindhouse tentokrát žalostně selhala. Není to ani pocta žánru, není to ani parodie a už v žádném případě to není zábava. Nezbývá než doufat, že se tvůrci (a jejich kamarádi) alespoň dobře bavili při natáčení. Když si vzpomenu, že tento výpotek běžel dokonce v kinech, dělá se mi trochu šoufl. Jako amatérské video zadarmo stažitelné z netu by určitě Choking Hazard zaznamenal úspěch. Ale pouštět něco takového jako seriózní film a chtít za něj dokonce vstupné? ... Že by nová forma filmového concept artu?(8.3.2009)

Jasně, spíš než o film jde o recesi. Je tam vidět zápal pro věc, ale stejně tak i nedostatek financí a filmařských zkušeností. Poslední stránky scénáře se nejspíš dopisovaly na place a s hudbou mohlo být nakládáno taky o poznání lépe. Na tři hvězdičky to ale stačí, jedna je za Honzu Dolanského a jeho hlášky ("Chuť se přeceňuje...", "Za tohle nás paní pokojská nepochválí...", etc). Inu upíři mají svou Buffy, no a zombie myslivci zase Dádu...(1.5.2007)

• Cimr

Úplně obyčejný film, co není zvláštní snad vůbec ničím. Člověk se u toho za celou dobu nezasměje (žádné kultovní hlášky, ani z úst Duška a to je co říct) a ani chvíli se nebojí. Když ho udržíte v hlavě déle jak den, tak zasloužíte obdiv. Postavy z motelu se chovají divně, smysl toho, proč ze země vylezli zrovna myslivci mi úplně uniká. Někomu to asi připadá potrhle vtipné (např. Marku Dobešovi), ale já v tom vidím jenom nevtipnou podivnost. Choking Hazard sice nikdy nesklouzne ke křečovitému odpadnímu "humoru" pánů Olmera, Soukupa či Trošky, ale logicky vzato, to není tak úplně přednost...(3.8.2008)

• Sandiego

Velmi zajímavý rozjezd, pak solidní akční parodie a na konci jen zmatek a překombinovanost. Filmu nelze upřít jeho všudypřítomnou svěžest a nový vítr v české kinematografii, ale stále jde jen o nevyváženou parodii, která šla udělat lépe a v některých ohledech i odvážněji. Ale kdyby vznikla dvojka, neváhal bych jí shlédnout taky, tenhle žánr miluju béz ohledu na kvalitu.(25.6.2006)

Tahle strašlivá blbost, která si dělá legraci z krvavých hororů mě vážně moc dobře pobavila. Slepec Dušek a jeho filozofické řeči jednoznačně kralují filmu a když na plátno dorazí Dolanský s kyblíkem plným mozků a vyvoláváním: "Mozky, čerstvý mozky!" nemůžu se udržet. Chudáci děti - co by asi řekly na "Dádin" výstup :-)(17.11.2007)

• - Členové filmového štábu si sami platili jídlo, ubytování i dopravu. (jenik71)

• - Kromě Romana Izaiáše si jako zombie zahráli i zbývající tři členové kapely. (ovcak)

• - V plánu bylo natočit pokračování pod názvem Choking Hazard 2: Festung Halali. (Fenk)