Reklama

Reklama

Pat a Mat: Tělocvična

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1983, 9 min

Režie:

Lubomír Beneš

Obsahy(1)

Pat a Mat napäto sledujú v televízii súťaž vo vzpieraní, ale televízny prijímač prestane fungovať. Pokus o opravu bol neúspešný a tak sa rozhodnú prejsť z pasívneho športu k aktívnemu. Podľa brožúrky začnú rozcvičovať svoje svaly a pritom využívajú predmety čo majú po ruke ako športové náčinie. (pravo)

Recenze (34)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Každý kulturista teoretik mého typu ví, že dávat své vytrénované tělo na obdiv je možné až po svědomité domácí přípravě. Proto je třeba vytvořit si sportoviště v pokoji - stačí k tomu radiátor, knížky, postel, garnýže, vědro, deštník, pánev, koště a další náčiní, která ve fitness obchodech obvykle bývají nedostatkovým zbožím. Tito dva nadšeně experimentující inženýři jsou zkrátka jedineční, když se stávají trampolinisty, vzpěrači, golfisty, tenisty, kordisty či skokany o tyči. ()

Jamal 

všechny recenze uživatele

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: )) ()

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Sportem ku zdraví nebo k trvalé invaliditě a likvidaci vlastního příbýtku. To jsem netušila, že v obýváku se dá zvládnout tolik sportovních disciplín. Perfektní nápad. Tenhle díl považuju za nejlepší. ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Dva magoři si spletou obývák s tělocvičnou a zahrají si golf i tenis, vzpírají i šermují, skáčou o tyči i do výšky. A je samozřejmě jasné, že jejich pokoj pak bude také podle toho vypadat. Výtečný díl. ()

Decker 

všechny recenze uživatele

To jak tyhle dva umelci dokazou zlikvidovat kompletne celej kvartyr tim ze si z nej udelaj telocvicnu je naprosto nezapomenutelna podivana. ()

eyzger 

všechny recenze uživatele

Člověk je musí obdivovat v jejich snaze něco udělat pro své zdraví,klidně i obětovat byt.Hlavně pohodička! ()

wosho 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

Reklama

Reklama