Charlie: Všichni pejskové jdou do nebe

• Česko Charlie (více)

Charlie není pes jako všichni ostatní. Dal by se přirovnat k Nicku Marshallovi z Po čem ženy touží, prostě pouliční vůdce, miláček fenek, nekonečný frajírek a bonviván. No a pak jednoho dne je konec a Charlie umře. A aby nemusel jít do nebe, kde je to pro takovéhle týpky vážně děsivá nuda, přijme Satanovu nabídku a zaprodá mu svou duši. Za ni dostane výměnou druhý život na Zemi a hodinky, které musí stále tikat, jinak propadne navždy peklu. To je ale Charliemu upřímně jedno, protože může zůstat a dál si užívat "života". Jenže... (monolog)

Dr.Ummer

Naprostá nostalgie a klasika, kterou jsem jako malý velmi rád a často sledoval. Krásný a dojemný příběh, který zaručeně musí vidět každé dítě, ale i dospělý. Třešničkou na dortu je skvělý český dabing. ()

JesterKruger

Na Imdb jsem četl, že Ralph Bakshi nesnáší tvorbu Dona Blutha. Absolutně ho nechápu. Don Bluth dokáže vytvořit dojemné mistrovské animáky. Jako je třeba tenhle. Ono je opravdu zvláštní zjistit, že máte oblíbený film nějákého režiséra, a ten režisér nesnáší vaše jiné oblíbené filmy. Ale co se dá dělat. Tohle je mistrovské dílo, ale tak dojemné jako Země Dinosaurů to podle mě nebylo. ()

LooX

Tento film má v mém životě čestnou pozici a nikdy na něj nedám dopustit.Charlie byl totiž úplně první film,na kterém jsem kdy byl v kině.A na takové se nazapomíná... ()

Svadbos

Bluthova plnofarebná animácia je jediným plusom tohto pochmúrneho kresleného muzikálu o sirote adoptovanej nemilovaným mrmľošom, ktorý sa vrátil z neba, aby urobil nejaký dobrý skutok. Zavádzajúci film má niekoľko dobrých momentov (muzikálová sekvencia s kajmanským aligátorom), ale je zráňaný neprížalivými charaktermi, zmätočným rozprávaním príbehu a piesňami, ktoré sa rýchlo vyparia z hlavy. ()

klaranapoli

Charlie. Pohádka mého dětství, která mě vždy rozbrečela a i dnes v mých 21 letech mě rozbrečí. Líbí se mi příběh, líbí se mi i velmi hezké písničky. Je to pohádka hlavně o přátelství, kterého si musíme vždy cenit a nikdy ho neztratit. ()

AltairAhad

Tahle pohádka běžela o Vánocích, tak brzy ráno, že mi jí musela nahrát na VHS, abych si jí pak mohla pustit. Viděla jsem jí snad 100x. ()

Sibork

Bezkonkurečně nejlepší pohádka, kterou jsem, kdy viděl. Charlie hravě strčí do kapsy všechny slavné Disneyovky, které často postrádají hlubší kontext. Pobaví a určitě chytí za srdce. ()

BettyAki

Asi bych Charlieho hodnotila o něco přísněji, ale sakra! Tohle je skvělá pohádka, která mě bavila už v plenách. Už jen proto mi přijde ak skvělá. ()

Jarsey

Moje dětská láska! Vždycky se mi líbil fakt, že defacto udělali ze záporáka hlavního hrdinu. Ale on i ten záporák nakonec zjistí, že ne vždy mu podvody přinesou štěstí, i když možná až po smrti. ()