poster

Hvězdná akademie (TV seriál)

 • Kanada

  Space Cases

Komedie / Rodinný / Sci-Fi

Kanada, 1996, 27x30 min

 • silentname
  ****

  Vzhladom na to, že som to sledoval ako desať alebo dvanásťročný, tak si myslím, že tento seriál vôbec nebol zlý. Minimálne nebol zlý pre cieľovú skupinu, na ktorú sa mal orientovať. Space Cases je pre mňa podobne ako aj Power Rangers (pôvodní) seriál, na ktorom vidím jeho nedostatky a je tam dosť vecí čo sa kvalitatívne dá hodnotiť ako negatíva. Ale nostalgicky sa k nemu dokážem vrátiť, baví ma, a v čase keď som ho objavil, mal v sebe všetko, čo som ako divák očakával. Treba to brať ako to, čo tu je.(10.2.2015)

 • Michael2807
  ****

  Seriál mého dětství. I když je to ve své podstatě p....ina, tak tomu musím dát 4 :D(17.12.2012)

 • sinp
  ***

  Už to jsou dlouhý léta zpátky, ale jen tak mlhavě si na tuhle záležitost vzpomínám. Obsah nelže, je z něj i poměrně patrné, jak infantilní to bylo. Teenagerská posádka složená z dětských tvářiček na jedno použití (vyjma schopné Jewel Staite a Strážci vesmíru odkojeného Waltera Jonese) letí jednou sem a podruhé tam, občas se někde sekne či někde ztroskotá. Zápletky naivitou vypůjčené z nejarchaičtějšího Star Treku udržuje v mezích norem schopná formální stránka. Hold, v roce 1996 asi klučina u obrazovky nemohl čekat závratnější efektní kousky a s příběhem náročnějšího ražení by si příliš boural hlavu. Takhle dostal, co potřeboval. Místy vtipné a nevtíravé dobrodružství než objevil Star Trek či třeba (v horším případě) Andromedu. To všechno však nic nemění na tom, že SuperMax dovedl vypustit do světa i schopnější věci než Space Cases (u nás Hvězdná akademie). Inu, zašlé časy...(2.3.2010)

 • - Castingu na roli Rosie se zúčastnila Jewel Staite, nakonec roli získala Paige Christina. (Cheeker)

 • - Suzee (Rebecca Herbst) pochází z jiné dimenze a žije na planetě Yensid, což je Disney pozpátku. (Cheeker)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace