Kim Possible: Problém s časem (TV film)

Kim Possible: A Sitch in Time

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2003, 66 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Moc si to nepamätám ale Kim Possible je proste fajn rozprávka i keď film bol samozrejme slabší ako seriál.(20.1.2013)

• Damiel

Pro středoškolačku Kim Possible není nic nemožné a lehce dokáže zlikvidovat všechny padouchy. Po ruce má kamaráda Rona, jenž vlastní bezsrstou krysu Rufuse, a tihle tři čelí zlé bandě padouchů v čele s vychytralou Shego. Ti ukradnou prastarou sošku opice, díky jejíž moci mohou cestovat časem a díky tomu ovládnout svět. Kim Possible působí dojmem zatím tolik „nevyvinuté“ Lary Croft a celý film jako animovaná verze, namixovaná z nejrůznějších motivů akčních a dobrodružných filmů. Jak už to u řady dětských snímků bývá, stopy logiky abyste hledali lupou. Pokud je ovšem příběh silný, nevadí to. V případě Kim Possible je ale hodinka až dost A kdo si zvykl na animované vychytávky typu Hledá se Nemo nebo Shrek, bude touhle „plochou“ 2D animací á la Bolek a Lolek asi zklamaný.(1.7.2005)

Krásná průměrná animovaná komedie , jednoduché a i přesto dokonalé. Ráda se dívám stále dokola.(6.4.2013)

Dobře, tak 2D animace dnes už naní žádná špička. A? Přesto velmi pěkně naanimovaný svižný film, kde se pořád něco děje, hrdinové jsou sympatičtí, padouši padoušští, hlášky (většinou) vtipné, a děj nedává smysl. Ale co chcete od filmu takového typu, který je de facto součástí kresleného seriálu, víc? Vše, co tu má být, tu je, a já budu doufat, že se seriál Kim Possible někdy dostane i k nám, abych mohl doplnit tuhle mezeru ve vzdělání, protože film působí dojmem, že jsem minutím seriálu o hodně přišel.(10.12.2006)

• Frantisek.Fu

35%(28.4.2018)