poster

Kim Possible: Problém s časem (TV film)

 • USA

  Kim Possible: A Sitch in Time

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2003, 66 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

 • Carol Pifková
  ***

  Moc si to nepamätám ale Kim Possible je proste fajn rozprávka i keď film bol samozrejme slabší ako seriál.(20.1.2013)

 • Damiel
  **

  Pro středoškolačku Kim Possible není nic nemožné a lehce dokáže zlikvidovat všechny padouchy. Po ruce má kamaráda Rona, jenž vlastní bezsrstou krysu Rufuse, a tihle tři čelí zlé bandě padouchů v čele s vychytralou Shego. Ti ukradnou prastarou sošku opice, díky jejíž moci mohou cestovat časem a díky tomu ovládnout svět. Kim Possible působí dojmem zatím tolik „nevyvinuté“ Lary Croft a celý film jako animovaná verze, namixovaná z nejrůznějších motivů akčních a dobrodružných filmů. Jak už to u řady dětských snímků bývá, stopy logiky abyste hledali lupou. Pokud je ovšem příběh silný, nevadí to. V případě Kim Possible je ale hodinka až dost A kdo si zvykl na animované vychytávky typu Hledá se Nemo nebo Shrek, bude touhle „plochou“ 2D animací á la Bolek a Lolek asi zklamaný.(1.7.2005)

 • KajusaK
  ***

  Krásná průměrná animovaná komedie , jednoduché a i přesto dokonalé. Ráda se dívám stále dokola.(6.4.2013)

 • Zalost
  ****

  Dobře, tak 2D animace dnes už naní žádná špička. A? Přesto velmi pěkně naanimovaný svižný film, kde se pořád něco děje, hrdinové jsou sympatičtí, padouši padoušští, hlášky (většinou) vtipné, a děj nedává smysl. Ale co chcete od filmu takového typu, který je de facto součástí kresleného seriálu, víc? Vše, co tu má být, tu je, a já budu doufat, že se seriál Kim Possible někdy dostane i k nám, abych mohl doplnit tuhle mezeru ve vzdělání, protože film působí dojmem, že jsem minutím seriálu o hodně přišel.(10.12.2006)

 • Frantisek.Fu
  **

  35%(28.4.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace