poster

Pánská jízda

 • Slovensko

  Pánská jízda

Komedie

Česko, 2004, 75 min

 • Tomesh
  odpad!

  Pánská jízda se rovná kubánskému doutníku, dvanáctileté whiskey, devatináctileté brunetě, která splní každé přání, třem lajnám koksu pro každýho a strašné prdeli, ale rozhodně se nerovná téhle píčovině. No dobře, jsem schopen pochopit, že společnost student agency se snaží zařazovat, pro svou jízdní projekci, filmy jednodušší a méně náročné, ale vocuď pocuď, sem už ne..(21.11.2008)

 • milka
  odpad!

  Tak tohle už je vážně síla. Člověk by nečekal,že česká kinematografie spadne až tak hluboko. Nevím jak se do tohoto "filmu" mohli nechat překecat naši známý a spolehlivý herci(zvlášť Abrháma je mi líto). Když jsem dokoukával tento film,tak jsem si řekl,že bude Troška se svými Kameňáky vyhrávat jednoho Českého lva za druhým,jestli se budou dále v Česku točit takovéto hrůznosti. Je to smutné,ale tak to prozatím vypadá.(2.5.2005)

 • Terva
  *

  Jedna z mnoha chyb ve filmu - Na konci filmu když Martin Dejdar přebaluje a maže miminko leží z pohledu z boku do klubíčka na boku a vůbec se nehýbe jako by dřímalo ovšem když je pohled odjinud leží dítě natáhnuté na zádech a hýbe ručičkama i nožičkama, když je záběr zase z boku je nehybné v klubíčku.......(7.6.2011)

 • Master19
  **

  Připadá mi to jako natočené podle příručky "Jak natočit srandovní film", ale bez jakékoliv invence a hlubší propracovanosti. Sitkomové gagy typu: v jednom záběru "to" úplně zkazit, a v následůjícím záběru "to" dokonale umět (za "to" lze dosadit cokoliv, např. praní...), nebo rozlámání a upadnutí všeho co může upadnout v jednom okamžiku, jsou sice účinné, ale je-li film složen jen z nich, není to přeci jen ono. Herci byli ale překvapivě dobří, hlavně z Martina Dejdara mám velmi dobrý pocit. Nechci Pánskou jízdu úplně zatratit, a dát tím Martinu Kotíkovi ještě jednu šanci. Odpad! to totiž není...(17.3.2005)

 • Slarque
  **

  Čekal jsem dobře obsazenou českou situační komedii, ale co jsem vlastně dostal? Slepenec scén, které nic nespojuje (a to myslím, jak co se týká logiky, tak i žánru), které jsou na pár místech i vtipné (demolice bytu ve stylu Pata a Mata), ale většinou sotva na úrovni Kameňáků. Když už tvůrci vymyslí nějakou „hlášku“, nutí postavy, aby ji opakovaly do zblbnutí, kolovrátková hudba tomu všemu taky moc nepomůže a technické zpracování je na úrovni televizní inscenace – 30%.(8.5.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace