Nicklas je inteligentní kluk se zářivou budoucností, ale očekávání zbytku světa je bohužel přímým opakem jeho snů. Jednoho dne Nicklasův život prudce změní směr, když se dostane do rvačky s agresivním školním násilníkem. Když se Nicklas druhý den ráno vrátí do školy, všechno je jiné. Nikdo ho nevidí. Nikdo ho neslyší. (oficiální text distributora)

Konys

Naprosto geniálni film. Skvělé zpracování neotřelého námětu, podpořeno vynikajicími hereckými výkony Gustava Skarsgårda a Tuvy Novotny. Společně s Městečkem Twin Peaks je Den Osynlige nejlepší filmový počin, který jsem viděl. ()

Hopeman

Myšlenka hezká , ale je to spíš taková televizní inscenace...chyběl tam náboj na všechno....včetně zpracování. ()

Dawe2

Zajímavý nápad i provedení. Ale nereálná změna chování postavy. Jinak ale zajímavý námět, zpracování, herecky výborné, doporučuji. ()

topvideo

Film vcelku zaujímavý...až na ten názov. Kto toto prekladal? Z originálu Neviditeľné vzniklo Neviditeľná manželka? To sa rovno mohol film volať Apollo 9 alebo Zúrivá mačka, čo by v podstate viac vystihlo okolnosti deja. ()

Phoenixcq

Tak tento film mě opravdu překvapil. Při koukání jsem dostal asi 10x víc než jsem čekal. Úvodní geniální hudbu vystřídá geniální úvod filmu. Geniální je vpodstatě celý film a závěr s vynikající pointou to potvrzuje. Je jen málo filmů, kterým nemám co vytknout a tento mezi ně bezpochyby patří. Jediné co jsem možná tak trochu nepochopil je vztah mezi dvěmi hlavními postavami, který se postupem filmu vybarvuje, ale nakonec můžu jen spekulovat. Těm co se líbí filmy jako Butterfly Effect vřele doporučuju!!! U mě 100% ()

revere

Jak se tak okolní komentáře hemží slovem duchařina, musím podotknout, že na duchy nevěřím a vážně míněný příběh jejich přítomnost v mých očích většinou sráží na úroveň trapné komedie. Den Osynglie je naštěstí ten případ, kdy si lze prvek záhrobí vyložit racionálním způsobem bez zjevných logických trhlin, takže si přijdu na své já i milovník metafyzických jevů. Především je to solidní psychologické drama zaplněné řadou patřičně rozporuplných postav a obarvené slušnou dávkou švédské deprese. A jak ono to vlastně dopadlo? ()

uletov

Byl jsem překvapen tou holčičí brutalitou..a jak se z bezcitné holčiny na konci toho všeho neštěstí,stane citově zlomená a smířená. A děti, mají si kde hrát.. ()

xPepsa

Nektere zabery jsou natoceny hodne amatersky (napr. vojensky tabor?, prijezd policajtu k telu..), coz kazi celkovy zazitek z filmu. Kdyby nebylo tech chyb, tak bych dal **** ()

Hugho

Zaujímavý pokus o  duchársky film (skôr mysteriózny než fantasy), ktorý ale nie je pre každého.  Ak sa totiž vnútorne nedokážete naladiť na výrazne moralizujúci ideový odkaz diela, nedokážete odignorovať fyzikálne a logické nezmysly filmu. Hlavnej ženskej predstaviteľke som mal problém uveriť jej animálne zlo, ale možno to bol zámer tvorcov. ()

zvejkal42

Kurna, ok.  Sice je to tocene asi mobilom, ale ma to dobre ingrediencie. A dobre zamiesane. Ked neocakavas nic, dostanes vsetko :) ()