Dodge se stane kapitánem a má velet ponorce. Není to však vysněná atomová ponorka, ale rezavý dieselový stroj z roku 1958. Marně si stěžuje – a navíc se dozví, že má při cvičení imitovat ruského šílence, zaútočit na americkou jadernou flotilu a dobýt dva přístavy. Ani posádka na jeho Stingrayovi není nic moc – je složena z bizarních individuí – fanatického zástupce velitele Pascala, technik Lovacelli, přezdívaný Sonar, či nezvladatelný frajer Stepanak – a je v ní dokonce žena, poručice Emily Lakeová. Takové podmínky vyvolávají samozřejmě řadu kuriózních situací. Přesto se Dodgeovi nakonec podaří dát ponorku jakž takž do pořádku a pomocí různých improvizovaných triků obelstít i atomovou ponorku Orlando, jíž velí jeho bývalý nadřízený Knox. Pomalu se sžívá i s posádkou a nakonec ignoruje rozkaz – přeruší rádiové spojení a dopustí se tak de facto únosu vlastní ponorky. Pascal žádá kapitána, aby mu předal velení, před posádkou se však jen ztrapní. V převlečení za piráty jej ostatní náležitě potrestají. Admirál Graham se mezitím rozhodne počíhat si na Dodge u Norfolku, a velet jeho dopadení… (TV Prima)

MartinTerran

Příjemná komedie, která není bláznivá, ale pobavit umí. Smíchy jsem se neválel, ale film na mě působil velmi dobře a byl jsem napjatý jak to nakonec dopadne. Hodnocení: 67/100. ()

ric

Typický z příkladů nadprůměrné komedie určené převážně pro nosiče VHS, jakých však ve videopůjčovnách moc nenajdete! ()

ali-n

Jemne nadpriemerná komédia plná známych a dobrých komikov. Možno by pre ňu bolo lepšie po celý čas trvania zostať hlavne zábavnou, prípadne parodickou. 3 a pol aj za Lauren Holly v sexi uniforme, supervodivého elektrikára a perfektné pirátske intermezzo.MOJE NAJ - Rybka Doris z Hľadá sa Nemo sa ešte stále má čo učiť od Harlanda Williamsa. Takto sa napodobňuje veľryba! :-)))) ()

Spielbergo

Mě se tato komedie prostě líbí. Někdo si jí zde plete bohužel s parodií a pak z tohoto svého pomýlení vinní film, nicméně za to film nemůže. Má to nápad, dobře vybrané herce, vtip a rychle to odsejpá, takže tomu nelze moc vytknout. Kdo nehledá další stupidní parodii ani další stupidní komedii má možnost se velmi dobře pobavit. Za vše hovoří fakt, že tento film lze bez újmy na zdraví shlédnout i vícekrát, což o valné většině amerických komedií s klidným svědomím říci v žádném případě nelze. ()

kosaka

Rozhodně jsem se nenudil, naopak několikrát opravdu nahlas rozesmál. Pokud máte rádi vojenské prostředí, je to tip pro vás. ()

Harrick

Myslím si, že je to vcelku slušná komedie. Pár opravdu vtipných míst, pár narážek a vcelku obstojný příběh... takové Road Movie na moři... ()

Mikecat

Nízkonákladový film odohrávajúci sa na starej ponorke, žáner píšu, že komédia,od komédie to ale má hodne daleko a pár vtipných scén nezachráni. Horúce strely sú rozhodne lepšie! ()

Durdas

Prostě super komedie, která je napěchovaná skvělými momenty a super hláškami, které člověka rozesmějí od ucha k uchu! :D ()

Víteček

Hodně zapomenutelné a na největší hity Zuckera a Abrahamse to nemá ani zdaleka. Většina postav je strašně nezajímavá a jsou často zbytečné a nevtipné. Nebylo to příliš parodické a jako komedie pro mne málo vtipné. 40% ()

Salus

Původně jsem se domníval, že se jedná o další třeskutou parodii, ale výsledek je podivný. Na parodii je to trochu málo směšné, na akční film z prostředí ponorkářů zase trochu málo akční. Ale dokoukal jsem to. ()

YOGI_BEAR

Ukázkový případ filmu, jemuž se v mládí tlemíte, připadá vám skvělý a když ho po letech znovu zkouknete, najednou zjistíte, že to tak vůbec není. Dobrý pouze Ken Hudson Cambell jako kuchař, jehož prdy si splete protivník s výbuchem. ()

Pathetic

Skvělí rodinný film s prvky komedie.Šílená posádka na šílené ponorce s velitelem co má vytetovaný na p... Vítejte na palubě! ()

aranek

Neuvěřitelná ptákovina plná lehce nadprůměrných hlášek, svižná komedie, kde nelze hledět na logiku. A navíc jsou tam ponorky. ()