Tři bratři chtějí pomstít tragickou smrt milované osoby, ale zapletou se přitom s dcerami těch, kteří mají podle nich všechno na svědomí. (Netflix)

Michal80

Proč dávám *****h ? Trochu se stydím , ale viděl jsem většinu dílů , díky dobrému umístění v TV programu . A prostě je to tak strašné a tak trapné , že se u toho nedá nenudit ! A poslední díl ? Nemám slov ;*D ()

Rajo

tak táto telenovela sa podľa mňa diametrálne odlišuje od všetkých ostatných telenoviel, ktoré sa kedy vysielali.. je to spracované veľmi moderným spôsobom, dialógy sú zaujímavé, postavy takisto a dejovo je to veľmi previazané z dielu na diel... a nehovoriac o krásnych ženských postavách a to aj v zápornom svetle ;) Dinorah bola jednoducho očarujúca a už len kvôli nej som to dopozeral až do konca! Posledné diely boli naozaj skvelé v tej haciende a džungli :) ()

megajalec

Vôbec netuším, o čom to je, ale keď to žena pozerá, sem tam nakuknem, veď toľko krásnych žien v jednom seriály len tak človek nevidí... ()

AndrewNewman

Nemyslím ,žeby sa táto vec dala hodnotiť ako odpad. Má to v sebe čaro, ktorému aspoň na pár minút podľahne každý z vás. Nesledujem to pravidelne to nie. A áno telenovely niesu práve moja šálka kávy, ale musím priznať, že som sa pri tom pár krát zasmial a rozhodne sa zato nehanbim, veď ani nemam začo :) ()

Latysek

Proč tady skoro všichni dáváte hodnocení odpad???Naopak tuto telenovelu jsem já viděl na Markíze i na Primě a byla skvělá ve slovenském i českém dabingu,a ten kdo jí neviděl celou a nezná děj,tak vůbec nemůže hodnotit!!! ()

wdc

Tak 30% obsahu jsou intriky a zlo, 30% více-méně nuda a 40% jsou docela příjemné. Je potřeba mít možnost přetáčet. Jsou tam vlastně tři zamilované páry (což je dobré, protože je na co koukat) sympatických a hezkých mladých lidí, které se asi 3x pohádají a jen asi 1-2x rozejdou, což je na takto dlouhou telenovelu dobré. Pokud sledujete telenovely, tak tato není vůbec špatná, možná i trochu nadprůměr. ()

aliajas

No dobre, áno, je to telenovela. No a čo. Keď si odmyslím všetky tie časti, ktoré som nevidela a ani mi nechýbali, tak tam bolo pár scén, ktoré sa mi páčili č na ktorých som sa nasmiala. Hlavne niekde v druhej polovici... No a určite treba vynechať niekoľko posledných častí. Zbytočné. Ale je to telenovela, tak čo ste čakali? :-p ()

Pavlo odpad!

Bol som nútený pri večeri pozrieť skoro celý diel. Mám šťastie, že mám silný žalúdok a neskončila po zhliadnutí tohto „skvostu“ večera opäť na tanieri. Toto „brilantné“ dielo plné kvázi romantiky, kvázi akčnosti, kvázi dialógov o veľkom (H....) ničom a kvázi „inteligentných“ dejových línií snáď nie je možné „nakrútiť“ a „zahrať“ normálnym a psychicky zdravým človekom. Ľutujem ľudí, čo nevidia pravú tvár tejto Kolumbijskej primitívnej (s...y) série, vlastne seriálu a pozerajú to. Hodnotenie Odpad! je veľká pochvala. Na koniec komentáru, kvôli pochopeniu môjho hodnotenia, úryvok z monológu jednej „herečky“, ktorá stála pod oknom domu obkoleseného políciou, kde boli v zajatí ľudia – „Miláčik, poď von! Ja som polícii všetko vysvetlila a oni pochopili, že s tým nemáš nič spoločné. Môžeme odísť domov. Miláčik, už poď von.......“ – no a potom sa čuduj svet, že je mi z tohto seriálu na zvracanie. ()

Emmmalie

Poznáte ten pocit keď máte na filmy a seriály naozaj vyberaný vkus a potom vám prirastie k srdcu takýto brak? Ano, presne to sa stalo mne. Skrytú vášeň som videla prvýkrát ako 8 ročné dieťa a od vtedy sa mi to páčilo... Teraz si už len každý rok v repríze opakujem svoju nostalgiu a hľadám v tomto seriály hlbší princíp, ktorý na počudovanie niekedy nájdem. Každopádne si myslím, že táto telenovela je jedna z najlepších aké boli natočené, nemá až tak typický a ohraný dej ako ostatné a keby mám hodnotiť len podla sympatií dám jej 5* ale keďže som trochu realistka dávam 4*. Avšak s komentárom MILUJEM TENTO SERIÁL A VŽDY BUDEM , nech má aj desiatu reprízu na dome. Cmuk :) ()

hannahmontan

Moc pěkná telenovela, dokonce NETFLIX natočil pokračování, které jsem ještě neviděla, ale do budoucna bych se na to podíval chtěla. Prvních 188 dílů se mi líbilo, byla teda pravda, že ten konec se mi zdál hodně zdlouhavý, viz. močály a nekonečné hledání dvou hlavních postav, ale jinak moc pěkně zpracované. Líbil se mi příběh Rosarie a Armanda, taková láska se vším všudy. Za mě jejich příběh nejsilnější z celé této telenovely. Za mě 5*, koukala jsem na to od května defacto do října. ()

Pharao20

Telenovela ktorú niektorí nenávidia niektorí milujú ale všetci ju pozerali. Ja si na ňu pamätám dobre pretože ma do života naučila niekoľko dôležitých vecí:  * Pokiaľ ide o dôležité informácie svojim blízkym ich zásadne zatajujeme a klameme tak dlho ako je to len možné aby keď sa ich dozvedia, sme sa mohli kvalitne pohádať a okoreniť si tak svoj život * Pracovať tvrdo je v živote dôležité ale finančný blahobyt vám zaručí len ak sa oženíte so starou boháčkou  * Keď mi chlap ako hora dá pár krát päsťou do tváre nemusím sa báť že by to akokoľvek negatívne ovplyvnilo môj výzor. Pri väčšom výprasku môžem mať jednu modrinu alebo škrabanček ale tie mi do ďalšieho dňa bez následkov zmiznú  * Ako slúžku si treba najať vždy len ženu ktorá nemá vlastnú rodinu ani život a teda môže ťahať 24-ky non stop až kým sa nerozhodnem ju vyraziť * Invalidných členov rodiny v dome bez akýchkoľvek bezbariérových prístupov ubytujeme zásadne na poschodí * Keď mi žena povie menšiu či väčšiu urážku treba jej dať facku s poriadnym náprahom a potom jej kázať o morálke * Keď si otvorím bar so živou hudbou stačí keď budú celé roky dookola hrať tie isté 4 pesničky, ľudia sa budú stále rovnako baviť. Pred každým večerom ale treba vždy robiť generálku * Keď sa ma niekto pokúsi zabiť, potom neskôr aj polku mojej rodiny, môžem mu povedať aj naozaj drsné slová. napr. si obyčajný zločinec * Je úplne v poriadku keď si policajti prídu pre 50 kilovú ženu podozrivú z vraždy a ona na nich začne kričať že urážajú jej dobrý pôvod, následne ich zbije a odídu so slzami na krajíčku  *Keď ma zločinci väznia vo vlastnom dome plnom funkčných telefónov a nechávajú ma aj samého v izbe, v žiadnom prípade nesmiem zavolať žiadnu pomoc. Namiesto toho plačem do vankúša, nechávam sa trýzniť a prosím panenku Máriu o prepáčenie *Keď sa niekto ťažko zraní a nejaví známky života prídem k nemu, niekoľko minút nariekam, potom zavolám všetkých čo sú nablízku, spolu nariekame a diskutujeme ako sa to mohlo stať. po pol hodine eventuálne začneme zvažovať že zavoláme sanitku  btw. ak je polícia v Kolumbii tak blbá jak v tomto seriáli, tak sa vôbec nečudujem že sa tam drogovému biznisu tak darí ()