Píšu sa tridsiate roky 20. storočia. Z trestaneckej kolónie na vzdialenej planéte ušla štvorica mimozemšťanov – teroristov. Prenasledovaná mimozemským detektívom si to namierila priamo k Zemi, kde sa im prihodila malá nehoda, a oni ostali uväznení na našej planéte. Ich zrážku so zemským povrchom sledovala štvorica mladých Američanov, ktorých zvedavosť priviedla až priamo k mieste dopadu kozmickej lode. Plazom podobní votrelci to využili, zmocnili sa ich tiel a odišli do neďalekého mestečka pohľadať zbrane a nejaké plutónium na opravu lode. So zbraňami síce problém nemali, rádioaktívnu látku však nezohnali a navyše sa vynoril ich prenasledovateľ. Jediným rozumným riešením situácie tak bolo ukryť vrak, zaliezť do neho, hibernovať a čakať, kým príde ich chvíľa. Keď ich o 50 rokov neskôr objavia pri výkopových prácach stavbári, mimozemšťania sa bez okolkov zbavia svedkov a vyberú sa do väčšieho mesta, aby našli to, po čom túžia. Tak sa ocitnú v New Yorku, kde si ich všimne mladý tvorca komiksov pracujúci na ďalšom vydaní série Space Avengers. Keď ich tam vidí v háboch z tridsiatych rokov, dostane nápad zakomponovať ich do svojho diela ako vesmírnych teroristov skrývajúcich sa na Zemi dobré polstoročie. Tí narazia na jeho dielo, a tak sa ich zákonite zmocnia ich obavy, že Matt (Kirk Fogg) vie o nich celú pravdu. Preto sa rozhodnú okamžite konať... (beso74)

darkrobyk

Chybí žánr komedie! Parodie na Tajemné zlo, Critters a podobné snímky, kdy vetřelce z jiné galaxie pronásleduje vesmírný policista - agent na Zemi. Tahle úžasná ptákovina mě přenesla do dob pirátských VHS s děsivě komickým českým rychlodabingem. Jen za tu nostalgii musím hvězdu přihodit. Triky krásně mizerné, i když regenerace poškozených těl měla své kouzlo (nemluvě o závěrečné mutaci na nádraží...). Skoro bych myslel, že tuhle taškařici točili Italové, nikoliv Američani. ,,Pomozte nám, jsou tu dva zranění." ,,Kdo?" ,,Přece vy!" ,,Ratatatatatatatata!!!!!!!!!!!" ()

hladass

Naprosto šílené béčko, ve kterém nebere nikdo nic vážně... Herci, režisér, nebo nedej bože scénarista... Je zbytečné se nějak moc rozepisovat, film docela vtipně vykrádá klasické sci-fi filmy, vražd je v něm hodně, stejně jako absurních situací a vtipných hlášek... A vzhledem k tomu, že jsem nic jiného od tohohle kousku nečekal, tak jsem vypnul mozek a dobře se bavil... ()

SeBig

Celkem ujetost. Ufoni přistanou na zemi, převtělí se do lidí a začnou dělat bordel, týpek je uvidí a veme je jako námět do svého komiksy, páč už nemá nápady, ufoni to zjistej a chtěj ho oddělat. Pár gore scenek, dvakrát sex. Ulítlá blbůstka. ()

anderson

Tak tento milý brakový filmík sa zatiaľ česko - slovenskej kino-video-dvd-tv distribúcie nedočkal. Bohužiaľ. A o čom je ? Z akejsi planéty, používanej sťa vesmírne väzenie, uniknú 4 potvorky vôbec nie nepodobné starým známym Critterom. V pätách majú ďalšiu potvorku. Tá ale stojí na opačnej strane vesmírneho zákona. Je to lovec. Ako to už býva, centrom ich eskapád sa stane naša matička Zem. Príšerky sú vlastne parazitmi, ktoré používajú ľúdské telo ako hostiteľa-bez toho aby ho museli zabiť (spomínate na The hidden ?). Hostiteľ zároveň nadobudne rôzne mimozemské vlastnosti (napr. zázračnú regeneráciu údov). Aj keď z naznačeného deja logicky "vykúka" vykrádačka najťažšieho kalibru, opak je pravdou. Humorná nadsázka, originálne gagy a svižné tempo z tohto Béčka robia skvelú zábavu. Technická poznámka: Na pirátskych VHS z NSR to bežalo pod názvom ALIEN TERROR. (2.7.2004) ()

corpsy

Žánrová chuťovka, ktorá sa nezastaví od začiatku až do konca. Vítaný je aj komediálny podtón, osobne si neviem predstaviť, že by sa s podobnými charaktermi dal natočiť vážne mienený sci-fi horor. Takže tu máme skvelú dávku gore a nekompromistnosti okorenenú poriadnou dávkou humoru. ()

majo25

Vetřelci teroristé - ako znie český názov na VHS. Veľmi odľahčené scifi C-éčko, skoro až komédia, tým pádom nič nemôžete brat vážne. O efektoch sa takmer ani nedá hovoriť, o logike scenára a chovania postáv dupľom. Herecké výkony na úrovni pornohercov, vlastne aj hlavné postavy si pár šteklivých záberov zahrajú. Český rýchlodabing s pozadím toho nemeckého tomu nepridáva, ale pár hlášok sa mierne podarilo. Hodnotenie: 15% ()

TERRORDROME

Teda nečakal som že nejaká béčková srajda z konca 80-tych bude mať tak hustý drajv, keby len bolo viac takto zábavných vtákovín. Mimozemské príšerky na úteku z väzenia pristanú na zemi v 30-tych rokoch, kde sa zmocnia ľudských tiel a potom 50 rokov vegetujú pod zemou než sa situácia trochu utrasie a ich stopa vychladne. V "súčasnosti" potrebujú nejaké to plutónium do kozmickej lode aby mohli ubziknúť. Či už prepadnú atómovú elektráreň alebo potraviny, všade zanechávajú rozťahané množstvá mŕtvol s kadenciou kriticky nervózneho Ramba. Tento film sa fakt neberie vážne, ožratý grgajúci emzák prenasleduje hrdinu v parku a je tak na mol že mu miesto odstrelenej ruky narastie noha! Zábavná bola aj bezhlavá ženská unikajúca z bordelu a scéna sexu cez spodky, ktoré v niektorých záberoch mizli a znova sa objavovali. Hromady postrieľaných chudákov, občasné vtipné gore a neutíchajúci, elegantne priblblý humor v rýchlom tempe bez nudy z toho robia de vskutku kráľovskú zábavu vo svojom žánri, ktorý inak väčšinou iba hnije. A že mi trvalo tak dlho než som tento skvost objavil! ()

drankeryth

Film disponuje nespocetnymi mrtvymi, ktorych strielaju bez rozdielu, ci je to zena, alebo chlap :) V tomto bode ma film uputal a zabavil som sa nad nim, ako sa film vyvijal. Masaker civilistov bol na dennom poriadku od mimozemskym tvorcekov, ktory sa bez pozvania udomacnili v ludskych telach. Film je vhodny na odreagovanie, aj ked dej film nebol zrovna originalny, ale to mi vobec nevadilo :) ()

beso74

Perfektný úlet odetý do sci-fi hábu, ktorý sa snaží riešiť zabehnuté filmové konvencie úplne netradičným postupom, privrením oka nad rozpočtom a topornými hercami som z toho dokázal urobiť film, ktorý určite stojí za pozretie. ()