Mickey a Francis jsou dva bratři, kteří se řídí heslem: Dělej jen to, co tě činí šťastným. Mickey se překotně ožení s krásnou studentkou Hope, ta mu však sdělí, že se s ním přestěhuje do Paříže. Také u jeho bratra dojde ke změnám. Oba bezstarostní muži jsou poprvé v životě nuceni myslet na druhé. Diváci se mohou těšit na humor, vtipné dialogy a porce lásky. (oficiální text distributora)

Pavlínka9

Čekala jsem něco mnohem horšího, ale i Edward Burns nějak začínal a musím říct, že to nebylo zase tak špatné :) Mít v jednom filmu Diaz a Aniston - wau :) To se mu dost poštěstilo a mohlo tam být více ukázáno ;) jako tady bylo již zmíněno a taky to mohlo být více rajcovnější, ale co naděláme. Mě se líbilo celkové téma filmu, kdy lidé ještě v dost mladém věku řešili svůj manželský a sexuální život a propletenec dvou rodin a ukázky "lásky" a touhy po penězích byl hlavní bod programu...Otevřenost, kterou tam alespoň jedna z rodin preferovala v komunikaci hlavně se svými dcerami, která to dále využívala ve svém vztahu - byla chvilkami úsměvná, ale lepší než lhaní jako v druhé rodině ;) Na co jsem se také těšila byl pohled na pláž a sluníčko letního bytu na pláži, který bych taky ráda měla :) Je tam určitý protiklad vůči centru města kde žili zbylé postavy a bylo to "pošmurné a šedivé" od ulic a aut... ()

cab

Vtipne pojata komedie o dvou bratrich, kteri si uvedomi zivotrni stesti trosku pozde. Nektere chyby jdou jeste napravit, avsak mnohe ne. 60% ()

Damielka

Nečekejte nic víc ani nic míň než průměrnou, oddechovou romantickou komedii, jakých je tucty. Ona, jedině ona ničím nevybočuje, ani vás nenaštve křečovitými a přeslazenými nesmysly. Cameron Diaz je jako vždy nádherná a zamotá hlavu oběma bratrům Mickeymu i Francisovi, Edward Burns docela dobře zvládl hlavní roli i režii, nejlepší ovšem byl John Mahoney coby otec obou naprosto odlišných synátorů. Na jeho vtipné a trefné hlášky jsem se těšila a pokaždé mě pobavily. Jinak nic extra. ()

Yardie

Nebylo to až tak zlé. Občas jsem se fakt nasmál. Hlavně, když promlouval otec k synům, nebo synové se bavili mezi sebou. To byla fakt radost poslouchat - taková "moudra" se jen tak neslyší. Co se týká příběhu - byl jsem docela překvapen, čekal jsem hlavní dějovou linii podle klasického scénaře romantický komedií, ale vše bylo jinak - i dějová linie, i závěr, což pro mě bylo veliké překvapení - milé.Uteklo to velice rychle a bavilo mě to. Howgh! ()

MickeyStuma

Romantický nádech příběhu je složen se zajímavých životních osudů několika postav, které se vzájemně prolínají. Velmi dobře napsané dialogy mající zajímavé myšlenky jen dobře doplňují děj o neobyčejnostech i zásadovostech partnerských vztahů. A v tom to právě celé je. Snímek je hlavně dialogový bez humorných scén či lecjakých gagů. Tady je dobré se do rozhovorů zaposlouchat a udělat si o dané situaci svůj vlastní názor. A že jich je. Celé je to o dvou bratrech, jejichž milostné avantýry nejsou pranic jednoduché a dá se říci, že jsou postaveny na skutečných reálných základech. Pozná se někde někdo? Mezi nimi se pohybuje i jejich otec se svými moudry a vůbec svým postojem. Ano, nejen ženy probírají své problémy se svou matkou. Nikdo není v ničem odlišný. Protipólem bratrů jsou, jak jinak, ženy, které samozřejmě naopak mají své představy a celkově jde o to, jak co kdo uchopí a jak s tím naloží. Klasická romantická šablona nechybí a týká se pouze jednoho z bratrů. Suma sumárum, snímek přináší několik milostných a partnerských realistických situací v životě lidí zcela bez gagů a omšelých humorných situací. Takových není natočeno zas až moc. ()

KdG

Obyčejnej příšerně nudnej a ukecanej film. Romantiku jsem tam nějak nepostřehl, o humoru nemluvě. ()

Rodin

Nuda, nuda, šeď, šeď. Promrhaná šance, námět sliboval docela zajímavé možnosti, ovšem finální výsledek představuje tak podklad k sobotnímu mytí nádobí po barnumském rodinném obědě. ()

curfew77

S odstupem víc než dvaceti let pořád nesmírně feel good. Edward Burns je v pohodě jako herec i jako režisér, Cameron Diaz je tady ještě hot, ale i herecky jí role přesně sedí (stejně jako podobně laděná ve Vanilkovém nebi), dokonce i Jennifer Aniston skutečně hraje a jen se nepitvoří. Neprávem přehlížený, pravda, hodně "chlapský"  film, jehož posledním trumfem je parádní soundtrack od Toma Pettyho včetně ikonické Walls. S přehledem 80 %, slabším místem je jen jalová Maxine Bahns jako hodně nepřesvědčivá femme fatale. ()

Prubner

Film je založený výhradně na dialozích, je to vlastně konverzačka, a ještě nenápaditě natočená. Ale ty dialogy jsou napsané opravdu dobře. Jinak ovšem tento film nemá co nabídnout. ()