Emily a jejím přátelům se podaří najít Leprechaunovy zlaťáčky. Jsou však varováni, aby poklad nechali tam, kde ho našli. Jenomže síla bohatství je mocnější, a tak opět probouzejí zabijáckého skřeta, který se pouští do hledání svých milovaných zlaťáčků a přitom si rád krvavě zařádí. (Chupacabre)

honzic

Poslední díl je překvapivě vydařenější než předchozí, ale stále příliš natahovaný a už i trochu nudný. Hodnocení: 50 % ()

VanBradley89

Hmm. Po zklamání způsobené pětkou a z obavami jsem si tenhle díl pustil. A musím říct, že se jedná o jeden z nejlepších dílů v sérii. Oproti předchozím je tento i trochu strašidelný, Leprechaun je jiný, ale přesto stále skvělý. Tentokrát nemá žádné nadpřirozené schopnosti a ani nerýmuje, jen je pořád zatraceně vtipný. Když jsem si minule stěžoval na nenápadité vraždy, tak ty jsou i zde, ale kupodivu to nevadilo, protože do celkové atmosféry příběhu to prostě sedlo. Viděl jsem všech šest dílů a mé vlastní hodnocení ságy vypadá asi takhle: Lep 2, Lep 6, Lep 3, Lep 1, Lep 4, Lep 5. Co říci závěrem? Povedená série, kde mě vyloženě zklamal pouze jeden díl. Což si myslím, že je docela úspěch. Ať byli jednotlivé příběhy jakkoliv kvalitní na jedno se mohli vždy spolehnout. Na představitele hlavní role, který byl v každém skvělý a byla radost se dívat jak si to užívá. A z klidným svědomím můžu prohlásit, že jsem si toho Malýho irskýho bastarda oblíbil :) A určitě se k němu někdy rád vrátím. ()

Nikolas__

Rozhodně jsem nečekal že mě nějaký díl ještě tak nadchne. Leprechaun back 2 tha hood je místy vtipný a nápaditý, rozhodně tak vyčnívá nad svým předchůdcem (L in the hood), s kilometrovým náskokem překonává hrůznou trojici šílených pokračování (2, las vegas, space), a přebíjí i vážný tón origins. Komedie tu funguje o něco méně než u prvního Hood a jedničky, ale zase je tu skvělý Leprechaun, který má změněný design, a vypadá fakt dobře. I když to není úplně dobrý film, tak na tuto sérii je to nečekané potěšení. 4/10 ()