foto

Laz Alonso

  • nar. 25.5.1974 (43 let)
    Washington, District of Columbia, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Narodil se a vyrostl v hlavním městě USA a již odmalička bavil okolí imitováním svých příbuzných a rodinných přátel. Jeho talent se projevil zcela zřetelně a prý nikdy nepochyboval, že bude hercem. Po univerzitě však pracoval na Wall Street jako investiční bankéř. S několika partnery založil vlastní marketingový podnik. Rozjetím vlastního úspěšného podnikání, které mu poskytlo prostředky k obživě, se Laz konečně mohl věnovat své hlavní vášni - herectví. Začal navštěvovat večerní herecké kurzy, aby vybrousil svůj přirozený talent a netrvalo dlouho, kdy se začal objevovat v prvních reklamách a epizodních seriálových roličkách. Těch bylo v prvních letech po přelomu tisíciletí více než tucet.

Začal se objevovat i ve filmech - zpočátku ale často jen jako komparz, příp. hlídač, hlasatel či "postava jedné repliky". Za zmínku stojí až STOMP THE YARD (2007), kde Laz hraje vůdce spolku Mu Gamma Xi. V rioce 2007 se také objevil v nezávislém psychologickém thrilleru CAPTIVITY v roli detektiva Desantose na stopě sériového vraha. Díky místě natáčení strávil nějaký čas v Moskvě. Vidět jste ho mohli i v komedii THIS CHRISTMAS (2007), ale jako zatím svůj největší herecký zářez může počítat svoji účast v megahitu AVATAR (2009), kde si zahrál Tsu'tey, jednoho z původních obyvatel Pandory.

Kromě hraní miluje hudbu. Když ho to chytne, dokáže prý skládat celou noc. Sedm let také studoval hru na klavír.

Martin "PogoJoe" Nepraš

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace