V Americe celá generace vyrostla na sobotních komiksových seriálech Fat Albert a Cosby Kids a tyto oblíbené postavičky si našly cestu i do americké rodinné komedie režiséra Joela Zwicka. Nešťastná Doris sleduje v televizi, jak si Fat Albert a jeho kamarádi hrají. Osamělá dívka se rozpláče, její slzy dopadnou na dálkový ovladač a Fat Albert ji uslyší. Velký chlapík se širokým srdcem vnikne přes televizní obrazovku do reálného světa a jeho kamarádi ho vzápětí následují. Ve skutečném světě prožijí nečekané události, setkají se se svým „stvořitelem“ Billem Cosbym, ale musejí se včas vrátit zpátky, aby se ze svého světa neztratili jednou provždy. Hrají Kenan Thompson, Kyla Prattová, Shedrack Anderson III, Jermaine Williams a Keith Robinson. (oficiální text distributora)

MiaMoonlight

Roztomilý smyšlený příběh, chvílemi trošku hrající na divákovi nervy, ale pouze minimálně, s klasickým happy endem typickým pro americké filmy tohoto typu. Celkem fajn oddychovka...:) ()

slovan1

Jako záplata do programu docela v poho... Ale po obsahová a dějové strance docela na prd. Aspoň Dania Ramirez trochu přilepšila hodnocení. ()

brooklyn73

Zajimava myslenka natocit film , v kterem se do naseho zivota dostanou nasi hrdinove z TV.V tomto pripade se jedna o komiksovy serial Fat Albert. On a jeho kamaradi vyskoci z televize,po tom co jejich divacka Doris zacala ronit slzy.Normalne by mozna kvuli tomu nikam neskakali,avsak Fat Albertuv charakter je napsany tak, ze ma vsem pomahat a resit vsechny jejich problemy, takze si do sveta, skrz obrazovku. skoci . Mozna, kdyz bych vyrostl na sledovani tohoto serialu bylo by moje hodnoceni vyssi,jelikoz vsak ja vyrostl na Panech klucich a At ziji duchove ci o serialu Zahada hlavolamu ani nemluve,me honoceni je tak bohuzel nizsi. "Hey,hey,hey! Who wants to play?" ()

Bingos

Byl jsem přesvědčený, že to je absloutně nestravitelná Americká sračka, která mě akorát naštvě do nepříčetnosti. Jak jsem se ale do filmu zahleděl (byl někde v první třetině, když jsem na něj v televizi přepnul) sjel sem ho až do úplného konce a řezal jsem se jak magor. Parta kreténských individuí v čele s imbecilmem, který si vycpal rolák polštářem a jejich skeče mě prostě odrovnali. ()

gumbo

WTF ... odpad nedávám jen proto, že jsem to neviděl celé a tudíž nemohu posoudit, jestli jsem náhodou nepropásnul něco kvalitního :) ()

ElStupido

Úžasná komedie s otylým chlapíkem. Stačilo jen abych se podíval na ten plakát(HEY, HEY, HEY, CHRISTMAS DAY) a už jsem se tak řechtal ... až je mi skoro líto, že jsem to nikdy neviděl. ()

Mykhaluu

Uf! Ještě, že jsem našel aspoň jedno další čtyřhvězdičkové hodnocení! :) Já u toho včera balil dárky pod stromeček a úplně jsem se bavil.. i dojatý jsem byl... Byli tam hodní i zlí černoušci a Bill Cosby! :) Co chtít více? :) Asi najít na netu původní seriál, jestli existuje... :) ()

Marty_cihi

Tak tenhle film nebude asi moje srdeční záležitost. Je to určené spíše mladším divákum, pro ty to bude asi zajímavější. ()