Zelenáči

The Big Green

Rodinný / Komedie / Sportovní

USA, 1995, 96 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $17,736,619Tržby Celosvetovo $-(8.12.2008)

• Pohrobek

V roce 1994 se v USA konalo mistrovství světa ve fotbale a na chvíli se i zdálo, že by se tu tento "nový" sport mohl uchytit. Následující rok tedy vznikla tato Disney "soccer-komedie", jejíž sláva zhasla (ani se vlastně nerozzářila) stejně rychle jako přesvědčení, že by náš fotbal mohl dobýt i americká hříště.(9.7.2005)

Standartna rodinna sportova komedia namiesana podla znamej americkej sablony- banda amaterskych deciek sa rozhodne hrat futbal, prihlasia sa do miestnej ligy, po par nevydarenych zapasoch prichadza tvrdy trening po ktorom nasleduje velke vitazstvo. Bolo mi uplne jasne akym smerom sa film bude uberat a ako sa skonci no zboznujem hrdinske americke fanfary a goly nasnimane spomalenymi zabermi takze som sa bavil.(7.9.2009)

Super rodinná podívána, na které jsem vyrůstal :)(22.9.2009)

takové filmy musí brát člověk s určitým nadhledem.....já osobně jsem to viděl přibližně před 10-ti lety a dodnes na to rád vzpomínám, tehdy jsem se totiž jako malý kluk hrající fotbal opravdu bavil :)(9.7.2010)