Pod kontrolou

• Česko Pod dohledem (více)

Extrémně nebezpeční masoví vrazi projíždí krajinou a mezi lidmi se šíří strach. Policie je bezradná, dokud maskované vrahy při jedné akci náhodou nezahlédne trojice očitých svědků – starší policista, osmiletá holčička a mladá žena závislá na drogách. Na jejich výslechy pod dohledem kamer jsou povoláni dva speciální agenti FBI. Původně rutinní práce se brzy změní v tajemnou hru, kterou mezi sebou svědci a agenti hrají. Nikdo zde totiž nemluví pravdu. Originální příběh s nečekaným zvratem natočila režisérka Jennifer Lynchová, dcera významného režiséra Davida Lynche. (oficiální text distributora)

naytsirk

Jelikož jsem se k tomu dostal náhodou a vůbec nic jsem od toho nečekal, byl jsem mile překvapen, že mě ten večer u televize bavil. Bylo to dobrý... ()

Pavelkedar

Vůbec nechápu, že takoví dva dobří herci, jakými bezpochyby Ormond a Pullman jsou a kteří mají za sebou výborné snímky, kývli na účast v něčem "takovém" . Ormond mi tam nesedla ani trochu. ()

joywork

Ke shlédnutí jsem se dlouho rozhoupával, ale potom to stálo za to. Pořád jsem si řikal, ta atmosféra je ujetá jak od Lynche a později zjistím, že to natočila jeho dcera - opravdu, zde se geny nezapřou :-) Po dlouhé době dávám za 5. ()

krijka

Čekal jsem víc od dcery Davida Lynche a od jeho produkce. Takhle jsem dostal jen tuctový thriller, kde se postavy chovají podivně a nelogicky a kde je celkem jasné, jaká bude pointa, takže žádný šok se nedostaví. Hlavně mě asi vadilo, že postavy zabijáků přišly odnikud a směřují nikam. Vcelku nuda. ()

Mates Hradecky

Ještě horší než Helena ve škatuli. Klasická krvavá hra na lovce a oběti bez přítomnosti kladných postav- dceruška jde v režijních stopách svého papínka. Nelze se divit - pokud si zahrajete jako devítileté děcko v psychofilmu Mazací hlava, nadosmrti vás to nutně musí poznamenat. ()

Ferrry

Vypadá to, že dcera se potatila..a to jednoznačně v dobrém slova smyslu. Film má výbornou atmosféru a dost zajímavý konec (je ale pravda, že někdy od půlky filmu jsem ho více méně očekával). Určitě doporučuji shlédnout, je to sice trošku zvrhlý, ale určitě kvalitní film a z mého pohledu vystupuje z řady sobě navzájem tak trošku podobných filmů tohoto žánru. ()

khdb odpad!

TOTÁLNÍ MEGAKRAVINA!!!!!! VHODNÁ TAK PRO PSYCHOPATY. Za poslední léta jsem nic horšího neviděl!!!!!! To je návod pro dnešní mládež,aby věděla jak se má bavit. ()

jamilarov odpad!

Vetsi nudu divak hned tak nezazije, dcerka se snazi okopirovat tatu Lynche, ale je to katastrofa. Doporucit lze snad jedine ctitelum Winterbottomova Killer Inside Me, to byla jeste vetsi hruza. Totalni ztrata casu. ()

cachanell

Střídání sytých barev a černobíla. Zajímavý film. Panoptikum figurek - sadističtí psychopati, sadističtí a frajerští neohrožený policajti, sjetá svědkyně a podivná holčička. A skvělá Julia Ormond. Zajímavý kousek. ()

klobasa

Tak tohle se mi fakt líbilo! Struktura vyprávění, zvraty, postavy.....Už jen jak se vyhrotí silníční kontrola v podání 2 svérázných policajtů.Doporučuju. ()

swater137

Moc dobrý, koukněte, přímější ale stále Lynch -ovina. Jen to americké - děti ne - mi trochu vadí. Točit to francouz tak to vezmou sebou a na konci titulků vyhoděj z auta pytel. To jen aby bylo o čem přemýšlet cestou z kina domů. ()

andy60

Unikátnost tohoto filmu podle mě spočívá v tom, že tady nenajdete žádného kladného hrdinu. Jsou tu policajti šikanující motoristy, je tu podivná rodinka na výletě, je tu páreček feťáků a v neposlední řadě dva zástupci FBI, vyšetřující zločin. Myslíte, že oni jsou ti kladní? Pusťte si film a uvidíte. ()